Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 57-letnia Aneta Kręglicka eksponuje wyćwiczony brzuch. "To terapia na smutki"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.02.2023 12:22

57-letnia Aneta Kręglicka eksponuje wyćwiczony brzuch. "To terapia na smutki"

Aneta Kręglicka
Fot. Kapif / Instagram @anetakreglicka_official

Aneta Kręglicka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia z mocno wyeksponowanym brzuchem. Smukła sylwetka i imponujące mięśnie 57-latki robią wrażenie na internautach, którym Miss World 1989 opowiedziała, czym jest dla niej sport i ciągłe dbanie o formę.

Aneta Kręglicka pokazała umięśniony brzuch. Jak o siebie dba?

Aneta Kręglicka postanowiła pochwalić się na Instagramie zgrabną figurą, a przy okazji podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zdrowego stylu życia i skrupulatności, z jaką sama wyznacza sobie fitnessowe obowiązki.

Okazuje się, że aktywności fizycznej nie traktuje jedynie w tej kategorii, a praca nad własnym ciałem sprawia jej także przyjemność. Nie da się ukryć, że w tej dziedzinie - podobnie jak w modelingu i biznesie - celebrytka może pochwalić się pozytywnymi efektami. Wszak niezmiennie od lat 80. zachowuje nie tylko urodę, ale także dobrą formę. Jak tego dokonuje?

- Sport w moim życiu jest od zawsze, to mój nawyk. To moja energia, zdrowie, sprawność, figura, terapia na smutki, stres i na słabsze momenty. To też radość. Dlatego dbam, żeby nie odpuszczać. Systematyczność sprawia, że nawet jeśli jakaś podróż, czy inne okoliczności zachwieją ten rytm, szybko wracam do formy. Ciało pamięta, co wcześniej zakodowało - napisała na Instagramie.

Aneta Kręglicka zaapelowała do obserwujących, by i oni poszli jej śladem i również dbali nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także dobre samopoczucie. Słowa byłej miss zostały pozytywnie odebrane, a część internautów chwaliła ją za silną wolę i determinację.

- To jak Pani wygląda, wymaga wiele pracy fizycznej i psychicznej. Jestem pod wrażeniem i gratuluje - napisał jeden z użytkowników sieci. Jak sądzicie, czy Aneta Kręglicka powinna pozwolić sobie na chwilowe odstępstwo od rygorystycznych ćwiczeń? Tłusty czwartek tuż-tuż...

Artykuły polecane przez Goniec.pl: