Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zniżki o 50% w Lidlu to dopiero początek. Niektóre produkty dostaniesz za złotówkę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.11.2023 13:36

Zniżki o 50% w Lidlu to dopiero początek. Niektóre produkty dostaniesz za złotówkę

Lidl
Zniżki o 50% w Lidlu to dopiero początek. Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zakupy dla jednych są przyjemnością, dla innych tylko obowiązkiem. Nowa oferta Lidla sprawi jednak, że każdy wyjdzie ze sklepu zadowolony. Stanie się tak za sprawą obniżek, które na wybranych produktach sięgną aż 50 proc. To jednak nie wszystko, co będzie można “upolować”. Pojawi się bowiem możliwość, by do naszych wózków trafiły towary za symboliczną złotówkę. Co trzeba spełnić, by tak się stało?

Lidl przeceni popularne popularne towary nawet o połowę

Zimowa aura sprzyja apetytom, a z domowej spiżarni w mig znikają specjały, które o tej porze roku smakują najlepiej. Warto zatem już teraz wyposażyć ją przecenione produkty, które będą czekać w Lidlu.

To m.in. czekolady z całymi orzechami lub migdałami od marki Fin Carre. Jeśli zdecydujemy się na zakup trzech sztuk, cena każdej z nich (!) będzie niższa o połowę. To samo dotyczy owoców - kiwi będzie kosztować 1,24 zamiast 2,49, a mandarynki 4,49 zł, nie tak jak wcześniej, 8,99 zł. W przypadku cytrusów nie trzeba spełnić żadnych dodatkowych warunków. Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas najbliższych zakupów?

Lidl
Zniżki o 50% w Lidlu to dopiero początek. Fot. Lidl
Oszczędność czy kradzież? Prawniczka ostrzega przed kasami samoobsługowymi, wielu klientów popełnia ten błąd

Nowa oferta Lidla

W szalonej szarży alejkami Lidla przystankiem obowiązkowym powinien być dział z kosmetykami. Tam czeka bowiem promocja, w ramach której wszystkie produkty firmy Elseve - olejki, żele pod prysznic, szampony i odżywki będzie można dowolnie mieszać, by na drugi, tańszy specyfik kasjerka nałożyła rabat w wysokości 50 proc. Trzeba jednak pamiętać, że ta okazja obowiązuje tylko do 25 listopada.

Jeszcze większa obniżka (aż 60 proc.) od 20 listopada tyczyć się będzie past do zębów Blend-a-med. Warto rozważyć także zakup różnych rodzajów emulsji do higieny intymnej, bo w ich przypadku będzie można dostać drugi produkt zupełnie za darmo w ramach opcji 1+1. Co zaś da się "złowić" za symboliczną złotówkę?

Jakie produkty będą w Lidlu za złotówkę?

Z nowej gazetki Lidla jasno wynika, że za 1 zł będzie można kupić wszystkie dostępne towary gospodarstwa domowego marki W5. To m.in. kapsułki do zmywarek, płyny do naczyń, kostki wc i odświeżacze powietrza. Aby tak się stało, trzeba we wtorek (21.11) zakupić dwa opakowania - wtedy za tańsze z nich na paragonie zostanie naliczona tylko wspomniana złotówka. 

Obniżona cena do 1 zł za drugą sztukę czeka także wielbicieli soków Solevita. Nie trzeba pilnować, by kupić określoną pojemność, bo rabat dotyczy zarówno tych w butelce, jak i w kartonie (tylko w poniedziałek, 20 listopada). Zamierzacie skorzystać z tych intratnych sposobów na oszczędność?

Lidl
Zniżki o 50% w Lidlu to dopiero początek. Fot. Lidl

Źródło: Lidl

Tagi: Lidl zakupy