Rozrywka.Goniec.pl > Policja

Policja

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
27.08.2021 18:59 Niebywałe, co wyprawiają policjanci za kółkiem. Nagranie w sieci

Do sieci trafiło zaskakujące nagranie, które zarejestrowała kamera jednego z samochodów osobowych, poruszających się po Kędzierzynie-Koźlu. Na filmie widać, jak policyjny radiowóz bezpodstawnie łamie przepisy ruchu drogowego.Opublikowany w sieci film dokumentujący wykroczenie kierującego radiowozem policjanta, został zarejestrowany 13 sierpnia br. około godziny 16:40 na ulicy Miłej w Kędzierzynie-Koźlu w województwie opolskim.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
01.08.2021 21:13 Zmiana na polskich drogach. Jest nowy znak

Duża czarna dłoń ma powstrzymywać polskich kierowców przed wjechaniem pod prąd na drogę szybkiego ruchu. Zdaniem drogowców, znak ma wyeliminować niebezpieczne sytuacje na polskich drogach.Polscy kierowcy muszą się przygotować, że na drogach szybkiego ruchu pojawiać się będą nowe znaki. Czarna dłoń będzie informować, że natychmiast należy zmienić kierunek jazdy. Nowy znak ostrzega, że kierowca jedzie pod prąd.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
23.07.2021 10:04 Pijana kobieta na plaży zaczęła smarować kremem cudze dziecko

Szokujące sceny rozegrały się na plaży kąpieliska zalewu Zadębie (Skierniewice). Kompletnie pijana kobieta opiekowała się swoim synkiem, jednak alkohol zamroczył ją tak bardzo, że w końcu pomyliła dzieci. Na miejsce musiała przyjechał policja.Całe zajście wydarzyło się w piątek 16 lipca. Jedna z wypoczywających na plaży kobiet zauważyła, że nieznajoma naciera jej synka kremem. Mama zauważyła, że obca kobieta jest pod wpływem alkoholu i natychmiast zawiadomiła policję.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
09.07.2021 08:22 Kossakowski zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze ukarali również innych uczestników spotkania

Przemysław Kossakowski odbywa obecnie serię spotkań z fanami w różnych zakątkach Polski. Niedawno gwiazdor pochwalił się, że w drodze na jedną z rozmów został zatrzymany przez policję. W sieci pojawiło się zdjęcie gwiazdora z mandatem i uśmiechniętymi funkcjonariuszami, którzy tego dnia ukarali nie tylko słynnego podróżnika.Do zatrzymania Przemysława Kossakowskiego przez patrol drogówki doszło niecały kilometr od Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim, gdzie na spóźnionego podróżnika już czekali fani. Gdy tylko dotarł na miejsce, jedna z uczestniczek spotkania zadała mu zaskakujące pytanie.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
06.07.2021 20:04 15-latka ze Stanów Zjednoczonych została porwana. Gdy porywacz spał, uciekła z mieszkania

15-latka została porwana sprzed domu swojej przyjaciółki i uwięziona w domu seryjnego mordercy. Nastolatka zachowała jednak spokój i zdołała uciec oprawcy, a jej niezwykła historia obiegła świat.W 2002 roku 15-letnia Kara Chamberlain została porwana przez dorosłego mężczyznę, który przez 18 godzin przetrzymywał ją w swoim mieszkaniu i napastował seksualnie. Dziś kobieta ma 34-lata i głośno mówi o koszmarze, który przeżyła.

  • 1
  • 2