Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazdor disco polo zatrzymany przez policję? Zdjęcie w sieci
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 03.02.2023 21:29

Gwiazdor disco polo zatrzymany przez policję? Zdjęcie w sieci

policja
Polska Policja

Wokalista zespołu Rompey Marcin Rąpała opublikował w sieci kontrowersyjne zdjęcie. Mężczyzna widnieje na nim w asyście policjantów. Czy gwiazda disco polo wpadła w tarapaty?

Lider zespołu Rompey otoczony policjantami

Zespół Rompey to formacja aktywnie funkcjonująca na rynku disco polo. Popularność zyskała dzięki hitom takim jak "Mała Ty już nie pija", "Ona słucha tylko rapu", czy "Passerati".

Grupa pochwalić może się milionami wyświetleń wspomnianych utworów na YouTube. W ostatnim czasie na profilu zespołu opublikowana została fotografia, która wywołała poruszenie wśród internautów.

Marcin Rąpała pozuje do wspomnianego zdjęcia w towarzystwie dwóch policjantów. Czy to znak, że lider formacji Rompey popadł w konflikt z prawem? Nic bardziej mylnego...

Zdjęcie, mające wzbudzić kontrowersje wśród fanów disco polo, nawiązuje do nowego teledysku, który pojawić ma się jeszcze w lutym. Praktyka wprowadzania motywu policji w utworach disco polo jest dosyć częsta. Artyści stosują ją, ponieważ działanie takie zawsze wzbudza u odbiorcy dodatkowe zainteresowanie tematem.

Szczegóły dotyczące nadchodzącego utworu, którego częścią będzie wspomniany teledysk, trzymane są w tajemnicy. Poza zdjęciem, opublikowanym przez zespół w mediach społecznościowych, fanom nie są znane pozostałe informacje o nowym hicie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: instagram.com/zespolrompey