Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Krzysztofa Krawczyka dołączy do Trubadurów? Padła jasna deklaracja
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.06.2023 10:31

Syn Krzysztofa Krawczyka dołączy do Trubadurów? Padła jasna deklaracja

Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Junior
AKPA

Krzysztof Krawczyk Junior zasilił grono zespołu Trubadurzy, by symbolicznie wykonać ich największy przebój podczas 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Tuż po występie pojawiły się głosy, by syn zmarłego piosenkarza na stałe występował z formacją. Krzysztof Krawczyk Junior zabrał głos w tej sprawie. Wyjawił, czy jest szansa na stałe występy w Trubadurach. 

Krzysztof Krawczyk Junior pokonał część problemów

Syn Krzysztofa Krawczyka trafił na pierwsze strony kolorowej prasy po śmierci swojego legendarnego ojca. Fani Krzysztofa krawczyka martwili się, jak jego potomek poradzi sobie z tą niespodziewaną stratą. 

Krzysztof Krawczyk Junior był wówczas w życiowym potrzasku. Dolegliwości zdrowotne, problemy mieszkaniowe i finansowe, a na domiar złego rozpoczynająca się sprawa sądowa o majątek zmarłego piosenkarza sprawiły, ze przyszłość Juniora stanęła pod znakiem zapytania.

Chociaż wyrok w rozprawie, której przeciwną stroną jest Ewa Krawczyk, jeszcze nie zapadł, to na horyzoncie syna Krzysztofa Krawczyka pojawiły się nowe możliwości. Jedną z nich niewątpliwie był występ z Trubadurami  podczas festiwalu w Opolu. 

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Krzysztof Krawczyk Junior wystąpił na festiwalu w Opolu

Jak zapewniali przyjaciele syna Krzysztofa Krawczyka, mógł on stanąć na opolskiej scenie w pełni sił, ponieważ jego problemy ze zdrowiem od jakiegoś czasu nie dają mocno o sobie znać. Wraz z  Marianem Lichtmanem i pozostałymi członkami Trubadurów zachwycił widownię podczas piątkowego występu. 

Krzysztof Krawczyk Junior zarówno na scenie, jak i przed obliczem fotoreporterów, czuł się wyśmienicie. "Na ściance" cierpliwie pozował do zdjęć, a stojącą obok niego Małgorzatę Opczkowską zaskoczył dżentelmeńskim pocałunkiem w dłoń. Czy utalentowany wokalnie, choć doświadczony przez los  Krzysztof Krawczyk Junior jest poważnym kandydatem, by objąć spuściznę po swoim ojcu?

Krzysztof Krawczyk Junior i Małgorzata Opczowska. Fot. AKPA.jpg
AKPA

Krzysztof Krawczyk Junior na stałe w Trubadurach?

Krzysztof Krawczyk Junior był w tej kwestii bardzo stanowczy. Na pytanie, czy po sukcesie na festiwalu w Opolu planuje zastąpić ojca i na kolejnych koncertach dalej występować z Trubadurami, odparł jednoznacznie. 

- Nie da się zastąpić. Żaden Tomasz nie będzie lepszy od Pawła, a Hieronim nie będzie lepszy od Zbyszka. Trubadurzy. OK. Stamtąd ojciec się wywodzi. To jest jak wspólne grono, ale każdy niech będzie sobą - zadeklarował w Super Expressie. Fani Krzysztofa Krawczyka z pewnością będą niepocieszeni. 

Jak sądzicie, czy syn legendy rzeczywiście sprawdziłby się w roli muzycznej gwiazdy estrady, czy jego występ w Opolu należy traktować sytuację jednorazową?

Źródło: Super Express