Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Krzysztofa Ibisza przechodzi rehabilitację po wypadku. Anna Nowak-Ibisz przekazała najnowsze wieści o 16-latku
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.08.2022 15:47

Syn Krzysztofa Ibisza przechodzi rehabilitację po wypadku. Anna Nowak-Ibisz przekazała najnowsze wieści o 16-latku

ibisz krzysztof
www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Anna Nowak- Ibisz wraz z synem miesiąc temu udała się na niewinną przejażdżkę rowerową po mieście. Niestety, dla młodocianego cyklisty nie skończyła się ona dobrze i sporą część wakacji spędził na rehabilitacji uszkodzonej wskutek wypadku ręki. Telewizyjna „Pani Gadżet 2.0” opowiedziała, jak przebiega proces rekonwalescencji nastolatka, a oprócz tego kolejny raz zaapelowała do użytkowników hulajnóg.

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza miał wypadek

Anna Nowak-Ibisz ponad miesiąc temu opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie z karetki. Okazało się, że wskutek nieprawidłowo położonej miejskiej hulajnogi wypadkowi uległ jej syn. W artykule poniżej opisaliśmy, jak wyglądały szczegóły tego feralnego zdarzenia i jak na kolizję syna zareagowała prezenterka TVN Style.

W wywiadzie udzielonym portalowi Plejada, była żona Krzysztofa Ibisza, nauczona doświadczeniem, postanowiła poruszyć temat hulajnóg, których coraz więcej stoi w różnych, nieoznakowanych i zupełnie przypadkowych miejscach dużych miast. Jako przykład opisała historię swej latorośli.

- Uczmy się na błędach innych, bo jednak te hulajnogi są porozrzucane wszędzie. One mają za małe kółka do tego, żeby amortyzować, a mój syn jest naprawdę bardzo wysportowany. Mówiłam: nie po wertepach, nie po zmroku. On mówił: mamo, ja mam doskonałe poczucie balansu. No ma, ale jadąc, trzeba podejmować różne decyzje. Czy leżąca w poprzek drogi hulajnoga, to jest powód do tego, żeby się zatrzymać i ją podnosić? Młody chłopak myśli: zmieszczę się – relacjonowała dla Plejady.

Uciążliwy uszczerbek natury ortopedycznej

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza nabawił się niezwykle uciążliwej kontuzji łokcia. Szesnastolatek nie może się już doczekać, kiedy wróci do pełnej sprawności. Jego niecierpliwym oczekiwaniom wtóruje troskliwa mama.

- Rehabilitujemy, walczymy. Przerwaliśmy wakacje i od miesiąca siedzimy grzecznie w domu. Ja gotuję posiłki, młody chodzi na rehabilitację i u nas jest wszystko w porządku – tłumaczy ze spokojem, jednocześnie kontynuując:

- Ręka za chwilę zacznie się otwierać i zginać, ponieważ młody bardzo chce wrócić na treningi bokserskie, bo trenuje boks, no to musi doprowadzić do tego, żeby ten łokieć był sprawny – mówi w Plejadzie.

Autorka programu „Pani Gadżet erotycznie” wskazała, że w sytuacji, w której wraz z synem się znalazła, nie warto rezygnować z wezwania karetki pogotowia. Uznała, że wszyscy opłacamy podatki na rzecz służby zdrowia, więc nie warto wahać się ani chwili, jeśli rzeczywiście zachodzi taka potrzeba. Zwłaszcza że lekarze mogą podać poszkodowanemu dożylny lek przeciwbólowy i usztywnić rękę, a to o wiele skuteczniejsze, aniżeli słabe tabletki pozornie i krótkotrwale kojące ból.

- W takim momencie, gdy dzieciaka bardzo, bardzo boli, a to był potężny ból, bo przy łokciu, wzywać karetkę – apelowała we wspomnianej rozmowie.

„Pani Gadżet” z apelem do użytkowników hulajnóg

Była uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” kolejny raz skorzystała z okazji i publicznie zwróciła się do wszystkich zainteresowanych polepszeniem jakości bezpieczeństwa w miastach.

- Lekcja jest taka, że może w ogóle nie korzystać z tych hulajnóg, albo korzystać tylko wtedy, gdy jesteśmy na gładkiej, równej powierzchni. U nas takich nie ma. A może należałoby zrobić miejsca, gdzie odstawiamy hulajnogi po skończonej jeździe, bo jeśli nie, to licznik cały czas bije. W tym momencie żadna hulajnoga w poprzek nie leży. Wiem, że później we Władysławowie zderzyły się trzy rowery, bo kolejna hulajnoga leżała w poprzek drogi - narzeka była gwiazda niemieckiego serialu.

Anna Nowak-Ibisz podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z wykorzystania hulajnóg do dojazdów np. do pracy. Zauważyła jednak, że nie należy zostawiać ich na chodniku „tak po prostu”.

- Zadbajmy o to, żeby można było swobodnie używać i chodnika, i jezdni, i ulicy, żeby hulajnogi były odstawiane na miejsce. Rozwiązanie jest bardzo, bardzo proste – twierdzi.

My również mamy prostą radę dla wykazującej się opiekuńczością aktorki. Jeśli tak bardzo leży jej na sercu dobro nastolatków i poprawa jakości miejskiej komunikacji, może wystartować w wyborach samorządowych. Jako popularna, warszawska radna z pewnością mogłaby uczynić wiele dobrego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada