Rozrywka.Goniec.pl > Syn Krzysztofa Ibisza

Syn Krzysztofa Ibisza

krzysztof ibisz
08.11.2022 14:24 Krzysztof Ibisz ma wyjątkową prośbę do fanów. Chodzi o kolegę jego syna

Krzysztof Ibisz wystosował apel do swoich fanów. Poprosił o pomoc w zbiórce funduszy na leczenie kolegi swojego syna. Do uzbierania jest niebagatelna kwota, która może uratować życie nastolatka.

ibisz krzysztof
28.08.2022 15:47 Syn Krzysztofa Ibisza przechodzi rehabilitację po wypadku. Anna Nowak-Ibisz przekazała najnowsze wieści o 16-latku

Anna Nowak- Ibisz wraz z synem miesiąc temu udała się na niewinną przejażdżkę rowerową po mieście. Niestety, dla młodocianego cyklisty nie skończyła się ona dobrze i sporą część wakacji spędził na rehabilitacji uszkodzonej wskutek wypadku ręki. Telewizyjna „Pani Gadżet 2.0” opowiedziała, jak przebiega proces rekonwalescencji nastolatka, a oprócz tego kolejny raz zaapelowała do użytkowników hulajnóg.

syn krzysztofa ibisza
11.12.2021 14:24 Jak po latach wygląda syn Krzysztofa Ibisza? Mama pochwaliła się pięknym zdjęciem

Syn Krzysztofa Ibisza, Maksymilian Zejdler, ostatnio znów pojawił się na Instagramie jego mamy, Anny. Dziennikarka udostępniła jego zdjęcie z sesji, podkreślając, jak ważny jest dla niej syn. Tamara Arciuch zauważyła, że wygląda on zupełnie jak amerykański aktor, Timothée Chalamet. Zejdler nazwała syna swoją bratnią duszą, chwaląc się piękną, artystyczną fotografią. Czyżby młodzian postanowił również postarać się o popularność, ale w zupełnie innej dziedzinie niż jego rodzice?