Rozrywka.Goniec.pl

twitter.com/infosfcb

Robert Lewandowski zaskoczony przez młodego fana. Ochrona nie zdążyła dobiec

16 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Robert Lewandowski został zaskoczony przez młodego fana, który nieoczekiwanie wbiegł na boisko po zakończeniu ostatniego meczu Barcelony. Choć ochroniarze byli szybcy jak błyskawica, mały Culé zdążył dobiec do idola.

Robert Lewandowski uratował chłopca przed interwencją ochrony, która chciała jak najszybciej pozbyć się nieproszonego gościa z boiska.

Robert Lewandowski niezadowolony po debiucie w La Liga

Robert Lewandowski to piłkarz FC Barcelony. Ależ to brzmi, prawda? Jeszcze do niedawna polscy kibice byli dumni z sukcesów rodaka w Bayernie Monachium , dziś są podwójnie szczęśliwi - ich ulubieniec gra wszak w jednym z najważniejszych klubów piłkarskich na Ziemi.

Polak ma już za sobą pierwsze spotkania w barwach hiszpańskiej drużyny. Zadebiutował też już oficjalnie w La Liga rozgrywając pierwszy mecz przeciwko Rayo Vallecano i choć strzelił podczas niego dwie bramki, żadna z nich nie została uznana przez sędziego.

Bój Barcelony i Vallecano zakończył się remisem, ale czy to zawiodło wiernych fanów Roberta Lewandowskiego? A w życiu! Miłośnicy piłkarskiego gwiazdora patrzyli w niego jak w obrazek, gdy nieco podminowany schodził z boiska.

Piłkarz żegnał się już z murawą i gratulował kolegom ciekawego spotkania, gdy nieoczekiwanie doszło do zadziwiającej sytuacji. Na boisko przedostał się mały kibic!

Robert Lewandowski ratuje fana

Małoletni fan z wypiekami na twarzy biegł co sił w stronę Roberta Lewandowskiego. Był przekonany, że będzie mu dane zrobić zdjęcie z idolem. Taka praktyka jest jednak niedopuszczalna - mógłby to być przecież zamachowiec, czy prowokator.

Krzepcy ochroniarze podjęli szybką interwencję. Trzej mężczyźni rzucili się w pogoń za małym "opryszkiem". Niestety, było już za późno, a chłopiec zdążył dobiec do polskiego piłkarza. W ostatniej chwili został jednak przechwycony przez jednego z protektorów.

Robert Lewandowski postanowił zareagować i poprosił ochroniarzy, by pozwolili chłopcu zrobić sobie z nim zdjęcie. W tej sytuacji mężczyźni ubrani w pomarańczowe kamizelki odblaskowe byli bezradni - prosił ich przecież o to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

Po tym jak zawodnik Barcelony wykonał fotografię ze swoim fanem, szczęśliwy malec w asyście ochrony zszedł z murawy. Z pewnością miał jednak w głowie jedno zdanie - było warto!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor wyremontowała im dom. Straszne, co stało się później
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Szatan trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie, smutny widok
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda ponownie stanął przed sądem. Matka jego dziecka wyjawiła przykrą prawdę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Kudelski z "Na Wspólnej" dodał zdjęcie z opatrunkiem na oku. Fani są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dodała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Reakcja fanów mogła być tylko jedna
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu i w samym ręczniku. Fani oniemieli z zachwytu
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]