Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif / tiktok @paulina smaszcz

Paulina Smaszcz pokazała swojego ukochanego, tańczyła w jego objęciach. "Jest od dawna"

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Paulina Smaszcz po wizycie na policji nieco zmieniła ton swoich internetowych publikacji, które agresywnie uderzały w Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Teraz zamiast gorzkich miłosnych żali, celebrytka skupia się na własnych przeżyciach i doświadczeniach. A tych ostatnio nie brakuje, szczególnie w sferze miłosnej.

Paulina Smaszcz tańczy w objęciach nowego partnera

Paulina Smaszcz w mediach społecznościowych informuje o swoich wszelkich aktywnościach. Na szczęście żałość spowodowana demonstracyjnym epatowaniem romansem w wykonaniu eksmałżonka zdążyła nieco odpuścić.

Nieoceniony udział w utemperowaniu medialnych zapędów byłej prowadzącej "Pytanie na śniadanie" na pewno mieli nie tylko policjanci, ale także - a może przede wszystkim - pewien tajemniczy mężczyzna, który niedawno pojawił się na TikToku samozwańczej Kobiety Petardy.

Na profil dziennikarki trafiło bowiem nagranie, na którym bohaterka zmysłowo porusza się w rytm piosenki pt. "Wyglądasz idealnie" Konrada "Skolima" Skolimowskiego.

Na ten apetyczny widok odpowiedział znajdujący się za kulisami amant, który podszedł do swojej lubej i złapał ją w ramiona. Widzowie byli bardzo zaskoczeni takim obrotem zdarzeń, spodziewając się zapewne dalszego solowego występu.

- Cudowny weekend. Love - podpisała publikację 49-letnia Paulina Smaszcz, która nie ukrywa już swojego szczęścia.

Oboje kołysali się w rytm słów: "Wyglądasz idealnie, gdy tańczysz dla mnie. Widzę ciebie mała, jak jesteś doskonała, jak bardzo mnie to jara". Te osobliwe kadry wzbudziły spore zainteresowanie użytkowników sieci, którzy zaczęli dopytywać Paulinę Smaszcz, kim dokładnie jest ów tajemniczy dżentelmen.

paulina smaszcz
Paulina Smaszcz ma partnera. Fot. tiktok @paulina smaszcz

Pytania piętrzyły się również dlatego, że na filmiku nie można było dostrzec jego twarzy. Osoba, która nagrywała całe taneczne zajście, skutecznie się o to postarała. Nie tylko internauci, ale także dziennikarze postanowili zasięgnąć wiarygodnych informacji u źródła. Na pytanie portalu Plotek, czy na nagraniu widać życiowego partnera Pauliny Smaszcz, sama zainteresowana odparła z dumą:

- Tak. Jest od dawna. Wspaniały, kochany, doceniający, inspirujący, wspierający, szanujący i lojalny - rozpływała się nad przymiotami wybranka.

@paulinasmaszcz

Cudowny weekend ❤️❤️❤️ Love ❤️

♬ Wyglądasz Idealnie - Skolim

Paulina Smaszcz ma teraz towarzysza, z którym wspólnie stawia czoła trudom życia. Gdyby strzały amora dopadły dziennikarkę nieco wcześniej, może mogłaby cieszyć się także szczęściem Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski w objęciach tajemniczej blondynki. Wszystko się wydało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda przekazała smutne wieści. Jej rodzina przechodzi trudne chwile
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]