Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grupa Ich Troje poszukuje pracownika. Opublikowano listę wymagań
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.01.2022 14:04

Grupa Ich Troje poszukuje pracownika. Opublikowano listę wymagań

Michał Wiśniewski
Tricolors/East News

Michał Wiśniewski opublikował w mediach społecznościowych ogłoszenie o pracę. Grupa Ich Troje poszukuje dyspozycyjnego pracownika z prawem jazdy kategorii B. Oferta piosenkarza dotyczy stanowiska biurowego.

Michał Wiśniewski w ostatnich miesiącach stara się odbudować renomę, którą cieszył się przed ponad dekadą. Piosenkarz pojawił się na sylwestrowym koncercie i zapowiedział powstanie nowego reality-show. By zrealizować plany, potrzebuje jednak prawej ręki.

Michał Wiśniewski szuka pracownika

Praca dla popularnej grupy muzycznej to z pewnością niespełnione marzenie wielu z nas. Możliwość codziennego obcowania ze swoimi idolami dla większości fanów znajduje się w niezdobytej sferze snów, celów nie do osiągnięcia.

A co jeśli to wszystko byłoby na wyciągnięcie ręki, a praca w jednym z najsłynniejszych polskich zespołów byłaby możliwa niemal dla każdego? Ktoś pomyślałby, że to głupi żart, ale w internecie w istocie pojawiło się zaskakujące ogłoszenie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Chodzi o pracę w zespole Ich Troje. Informację o poszukiwaniach odpowiedniej osoby zamieścił w swoich mediach społecznościowych lider grupy Michał Wiśniewski. Ogłoszenie zaczyna się naprawdę zachęcająco.

- Jeśli interesuje cię świat muzyki, koncertów, chciałbyś zobaczyć jak wyglądają programy telewizyjne zza kulis... Zgłoś się do nas! - czytamy w jego treści.

Niewysokie wymagania

Kultowy zespół poszukuje pracownika biurowego, który swoimi obowiązkami zajmował się będzie stacjonarnie, w Warszawie. Cechy, jakimi musi się wykazać kandydat to m.in. dyspozycyjność, chęć do pracy, wielozadaniowość i umiejętność pracy w zespole.

Ważne jest też, by przyszły współpracownik Ich Troje miał prawo jazdy kategorii B. Oprócz tego, musi mieć świadomość, że jest to praca długoterminowa, na stałe i wykazywać się zapałem.

W ogłoszeniu nie ma informacji na temat wykształcenia, jakie powinien posiadać potencjalny kandydat, czy też o doświadczeniu, jakie musi udokumentować. Chętni powinni się jednak pospieszyć, swoje CV mogą wysyłać bowiem jedynie do 10 stycznia.

- Z naszej strony zapewniamy, że z pewnością nie będziesz się u nas nudzić... A resztę szczegółów przekażemy, jeśli zdecydujemy się zaprosić cię na rozmowę - zachęcają ogłoszeniodawcy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

źródło: goniec.pl