Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, jakim samochodem jeździ Dawid Kwiatkowski. Cena jak za mieszkanie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.09.2023 21:28

Niebywałe, jakim samochodem jeździ Dawid Kwiatkowski. Cena jak za mieszkanie

Dawid Kwiatkowski
KAPIF

Wprawdzie Dawid Kwiatkowski większość czasu spędza wraz ze swoją ekipą w koncertowym busie, jednak na co dzień można spotkać go w zupełnie innym aucie. Młody wokalista po ulicach porusza się luksusowym samochodem, a jego cena może zwalić z nóg.

Dawid Kwiatkowski osiągnął duży sukces

Dawid Kwiatkowski jest bardzo znanym polskim wykonawcą. Pomimo młodego wieku, udało mu się wiele osiągnąć, a jego kariera wciąż nabiera tempa. Mając zaledwie 27 lat, ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów, a także zdobyć kilkanaście prestiżowych nagród. To wszystko zawdzięcza swojemu talentowi i uporowi. Młody wokalista doczekał się także wiernego grona fanów, którzy określają siebie “kwiatonatorami”.

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Dawid Kwiatkowski nie jest już jurorem w "The Voice Kids"

Dawid Kwiatkowski, oprócz koncertowania, zajmował także przez kilka lat rolę trenera w “The Voice Kids”. Niestety w maju 2023 roku odszedł z programu, co ogromnie zasmuciło jego fanów. Młody wokalista zrezygnował z pracy w programie, gdyż chciał skupić się na swoich muzycznych planach.

- Serce bije mi niesamowicie mocno, gdy w notatniku piszę ten post, bo będę cholernie tęsknił za ludźmi, którzy tworzą ten program. Za Cleo, Tomsonem i Baronem, za Michałem Majakiem i Rinke. Za całą produkcją, za zespołem, za moim teamem, za trenerami wokalnymi i za Sylwią z restauracji – byłem trenerem, który jadł najwięcej, a Twoje makarony Sylwia… dziękuję Wam wszystkim. Dziękuję również mojej drużynie, liczącej uwagę – 108 młodych talentów, w sumie część z nich to już dorosłe osoby… mam nadzieję, że nie żałujecie swojego wyboru - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Wiadomo, jakim samochodem jeździ Dawid Kwiatkowski

Samochód, którym na co dzień porusza się Dawid Kwiatkowski, jest zdecydowanie spektakularny i luksusowy. Jak informuje ShowNews, młody artysta po ulicach jeździ BMW X6 w wersji xDrive30d. Zaskakująca jest także jego cena. Jak informuje Mariusz Michalak z Motofakty.pl, za takie auto trzeba zapłacić minimum 415 tysięcy złotych.

Ale to nie koniec. Dziennikarz zdradził portalowi ShowNews, że wokalista swój samochód okleił specjalną folią w odcieniu czerni, za co Dawid Kwiatkowski musiał dodatkowo dopłacić. Mariusz Michalak zaznaczył, że auto piosenkarza mogło przejść także inne modyfikacje, które mogły znacznie podnieść jego wartość.

- Oklejenie takiego auta folią to wydatek rzędu 10-15 tysięcy złotych. Cenę znacznie mogą podnieść także inne przeróbki, które możliwe, że też były wykonane - wyjawił dziennikarz. 

Warto dodać, że nie jest to pierwszy samochód Dawida Kwiatkowskiego. Wcześniej z dumą poruszał się BMW X1, a następnie BMW X4. Można z tego wywnioskować, że piosenkarz jest wierny jednej marce aut.