Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Metamorfozy w "Top Model" po raz kolejny wywołały falę krytyki. Internauci są zniesmaczeni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.10.2023 10:33

Metamorfozy w "Top Model" po raz kolejny wywołały falę krytyki. Internauci są zniesmaczeni

Top Model
kadr programu "Top Model" prod. TVN

“Top Model” zdecydowanie wzbudza ogromne kontrowersje wśród widzów. Mimo to zadania, konkurencje czy ekstremalnie sesje są niemal niczym w porównaniu do metamorfoz, które dzieją się podczas jednego z odcinków każdej edycji programu. W sobotę, 30 września znów nie zabrakło emocji związanych z nowym wyglądem uczestników. Internauci nie kryli swojego oburzenia, gdy zobaczyli jedną z dziewczyn aspirujących do miana “Top Model”.

"Top Model" wzbudza niemałe kontrowersje

“Top Model” już od pierwszego odcinka cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem widzów, jednak ta ciekawość często łączy się z kontrowersjami, które mają miejsce w programie. W każdym z odcinków uczestnicy mają do wykonania bardzo pomysłowe zadania, które często wymagają od nich ogromnej odwagi i determinacji, by dojść na sam szczyt i wygrać program. Widzowie przez wiele sezonów “Top Model” mieli okazję oglądać starania uczestników m.in. pod wodą, podczas akrobatycznych figur czy też podczas sesji nago. Okazuje się, że to jednak metamorfozy wzbudzają największe emocje.

Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

Kontrowersyjna metamorfoza w "Top Model"

W minioną sobotę fani “Top Model” mieli okazję po raz kolejny zobaczyć niesamowite metamorfozy uczestników. Odcinek dotyczący zmian w ich wyglądzie zawsze wzbudza ogromne emocje - nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim przyszłych modeli i modelek, którzy nie wiedzą, czego mogą się spodziewać. Niejednokrotnie oglądający byli świadkami rzewnych łez wylewanych przed kamerami, gdy metamorfoza okazała się niezadowalająca, a uczestnik niemal twierdził, że został oszpecony.

Sofia jest jedną z uczestniczek nowego sezonu “Top Model”. To urocza dziewczyna o niebanalnym stylu i zachwycającej urodzie. Jej fryzura również była bardzo oryginalna, jednak pasująca do stylu i wizerunku scenicznego. Młoda dziewczyna od razu zapowiedziała, że nie chciałaby, by jej włosy zostały drastycznie skrócone. Innego zdania byli jednak Dawid Woliński i fryzjer Marek Sierzputowski, którzy stwierdzili, że do urody Sofii, jak i jej dużych oczu, idealnie pasowałaby łysa głowa. Na samą myśl o tym, młoda dziewczyna zalewała się łzami.

- Wiem, że nie będę wyglądać źle, ale nie chce wyglądać jak chłopak. Ta kobieta w długich hairmetalowych włosach to jest silna kobieta, która dużo przeszła i poradziła sobie ze wszystkim - powiedziała Sofia.

Nowa fryzura uczestniczki "Top Model". Internauci nie kryją swojego oburzenia

Choć pomysł Dawida Wolińskiego i fryzjera Marka Sierzputowskiego na całkowite pozbawienie Sofii włosów ostatecznie nie doszedł do skutku, to fryzura dziewczyny została znacznie skrócona. Ostatecznie młoda kobieta była zachwycona metamorfozą, jednak internauci byli oburzeni faktem, że kolejny raz fryzjer dokonał tak drastycznej zmiany, pomimo próśb uczestniczki, by tak się nie stało.

“Kiedy fryzjer przestanie karać uczestników?”, “Czemu oni wszystkich tną jak od garnka?”, “Masakra. Co wy jej zrobiliście”, “Zawsze jest taka jedna ofiara, która ma najwięcej do stracenia, jeśli chodzi o włosy i robicie drastyczne cięcie”, “Zabrali Sofii jej wyjątkowość pod względem wyglądu” - grzmią internauci.

Tagi: Top Model