Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. "Zawsze o tym marzyłam"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 02.07.2022 19:27

Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. "Zawsze o tym marzyłam"

Marta Manowska
Jan Bielecki/East News

Marta Manowska na co dzień raczej kojarzy się nam ze spokojną i uśmiechniętą prowadzącą programów telewizyjnych. Okazuje się jednak, że dziennikarka ma także drugie, skrywane na co dzień oblicze - które niedawno pokazała na swoim Instagramie. Fani nie kryją zdziwienia.

Marta Manowska dzieli się nietypowym nagraniem

type: entry-hyperlink id: 3jXTFqVe6wbxD9SBAHYASN jest jedną z popularniejszych twarzy polskiej telewizji. Popularność zdobyła jako prowadząca "Rolnik szuka żony", a potem kolejne propozycje zaczęły do niej spływać lawinowo - poprowadziła także "Sanatorium miłości", a potem, idąc za ciosem również "The Voice: Senior".

Dziennikarka angażuje się na wielu polach, nie tylko w uwielbianej telewizji publicznej. Między innymi napisała trzy książki, zagrała także jako aktorka w kilku produkcjach filmowych i telewizyjnych. Niedawno także zdecydowała się dołączyć do akcji pomocowych Ukrainie i przyjęła pod swój dach uchodźców.

Poza karierą w telewizji, Manowska prowadzi także popularny profil na Instagramie, na którym lubi dzielić się swoimi prywatnymi zdjęciami, często urozmaiconymi jej głębokimi rozmyślaniami na rozmaite tematy. Najwidoczniej na taki kontent jest popyt w internecie, ponieważ jej profil śledzi zawrotna liczba 200 tysięcy followersów.

Niedawno zdecydowała się wyjść ze swojej roli spokojnej dziennikarki, łączącej rolników czy seniorów w pary. Okazuje się, że była aktorka ma w sobie też skrywaną na co dzień pasję do... muzyki metalowej. Fani nie tego się po niej spodziewali.

Niespodziewane wyznanie Marty Manowskiej

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nietypowe nagranie. Widać na nim jak macha głową do piosenki Lady Pank "Kryzysowa Narzeczona". Od tej strony nikt jej nie znał, okazuje się że uwielbiana prowadząca z telewizji ma prawdziwą słabość do mocniejszych brzmień.

- Nie poddajemy się! Zawsze lubiłam Lady Pank. Najbardziej „Zamki na piasku” ale „Kryzysową” też. Wychowana na Black Sabbath, Led Zeppelin, Pink Floyd, Yes, Tangerine Dream, Klausie Schulze, Kraftwerk, czyli najlepiej jak się da - tak Manowska podpisała swoje taneczne nagranie. Takiego wyznania trudno było się spodziewać, z pewnością nikt kto zna Manowską nie podejrzewałby jej o tak nietypowy gust muzyczny. Okazuje się jednak, że liczni fani podzielają zachwyt dziennikarki nad metalowymi zespołami. Wiele osób w komentarzach podziela jej zainteresowania i zachwyca się nad nagraniem.

Najwyraźniej jednak nikomu, a już na pewno nie Manowskiej, nie przyszło do głowy, że coś może być nie w porządku w nagrywaniu zabawnych filmików podczas prowadzenia samochodu. Cieszymy się, że dziennikarka otwarcie opowiada o swoich pasjach, jednak wolelibyśmy, żeby nie robiła tego kosztem bezpieczeństwa na drodze.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl