Rozrywka.Goniec.pl

Instragram: @marcinhakiel

Marcin Hakiel znów wbija szpile Katarzynie Cichopek. Życzy jej "odnalezienia szczęścia w prawdzie"

30 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Od dwóch miesięcy media plotkarskie żyją głośnym i zaskakującym rozstaniem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Choć od oświadczenia pary w tej sprawie minęło już sporo czasu, temat wciąż jest gorący, a tancerz wyraźnie nie wybaczył byłej żonie.

Nie ustają plotki dotyczące rzekomego romansu prowadzącej "Pytanie na śniadanie", a sam Marcin Hakiel pozostaje szczególnie aktywny w sieci.

Tancerz regularnie wbija szpile byłej żonie, choć jeszcze niedawno wszyscy myśleli, że skończył publiczne pranie brudów i "pójdzie dalej". Od kilku dni Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie szczędzą sobie "uprzejmości" w mediach.

Wiele wskazuje na to, że sytuacja dopiero się zagęszcza. Teraz tancerz ponownie zabrał głos w sprawie nowego życia swojej eks i zapewnia, że układa sobie życie na nowo.

Marcin Hakiel wbija kolejne szpile byłej żonie

Od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel stał się jedną z najbardziej obserwowanych przez portale plotkarskie gwiazd. Wiele wskazuje na to, że pozycja w blasku fleszy tancerzowi się spodobała, ponieważ jest coraz aktywniejszy na Instagramie.

Celebryta wyraźnie też polubił udzielanie wywiadów, w których cząstka po cząstce zdradza kulisy rozpadu jego wieloletniego małżeństwa. Dotychczas Katarzyna Cichopek milczała w sprawie, ale niedawno w końcu zdecydowała się zabrać głos i stwierdziła jedynie, że "to jego życie i jego prawo".

Na tym najwyraźniej nie koniec, ponieważ Marcin Hakiel co jakiś czas sugeruje, że nie poznaliśmy jeszcze prawdziwych przyczyn rozpadu małżeństwa. Pod jego najnowszym zdjęciem z synem, pojawiło się wiele komentarzy dotyczących jego małżeństwa.

Hakiel postanowił odnieść się do kilku wpisów, a w jednym z komentarzy ogłosił, że już układa sobie życie bez byłej partnerki. Każdy ma prawo komentować, a ja mam prawo robić to, co uważam i już układam życie na nowo - zapewnił tancerz. Niedługo później dodał jednak kolejny komentarz.

- Ja życzę dobrze mojej byłej, zawsze będzie matką moich dzieci. Życzę jej odnalezienia szczęścia w prawdzie - napisał Marcin Hakiel. Ciekawi was, co to za "prawda"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek/Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]