Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel dodał zdjęcia z przemyśleniami. Sugeruje, czym się teraz zajmie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 20.03.2022 08:37

Marcin Hakiel dodał zdjęcia z przemyśleniami. Sugeruje, czym się teraz zajmie

marcin hakiel
TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel po rozstaniu stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio coraz częściej wstawia zdjęcia lub relacje z natchnionymi komentarzami lub całkowicie bez nich. Pokazał też ważny sygnał, że szykuje się do walk MMA.

Zdaje się, że tancerz bardzo przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek. Zmienił styl na bardziej młodzieżowy i chwyta popularność, póki ta jest jeszcze dla niego dostępna.

Marcin Hakiel dodał zdjęcia z kilkoma przemyśleniami

Instagram stał się głównym medium dla Marcina Hakiela. Często dodaje tam zdjęcia i relacje ze swojego życia. Po rozstaniu trudno stwierdzić, czy bardzo się zmienił, ale z pewnością odkrył w sobie nową osobę i zaczął ją bardzo dogłębnie eksplorować.

Na jego profilu pokazało się kilka zdjęć, które podpisywał głównie krótkimi zdaniami "Być jak… albo po prostu być sobą", czy nie pozostawiając żadnego komentarza po długim procesie decyzyjnym. Pojawiają się również zdjęcia przyrody - gór i zachodów słońca. Zdaje się, że Hakiel wyjechał na dłuższy urlop. Jedno ze zdjęć podpisał "po burzy zawsze wychodzi słońce", pokazując oddalone stoki.

Marcin Hakiel szykuje się już do walk MMA? Trudno uwierzyć

Kilka dni temu w rozmowie z fanami Marcin Hakiel napisał, że byłby nawet zainteresowany kiedyś walkami w Fame MMA, a z pewnością nie mówił im nie. Być może tancerz już się przygotowuje.

Na jednym ze zdjęć opublikowanych w relacji pokazał przygotowane rękawice przeznaczone do walk. Zdaje się, że przed nim jeszcze długa droga, by móc dobrze wyćwiczyć swoje umiejętności.

Pokazał również swoją wagę - w MMA kategorie wagowe nie mają aż tak dużego znaczenia, ale wiadomo, że Hakiel plasuje się nieco poniżej 70 kg. Czyżby kolejne kroki do otwarcia różnych karier zostały już poczynione?

marcin hakiel 1

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl