Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Małgorzata Rozenek straciła pracę w programie TVN. Zaskakujące informacje

4 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek słynie z przekonania o własnej doskonałości, jednak tego zdania najprawdopodobniej do końca nie podzielają na szczytach władz stacji TVN. Podjęto bowiem decyzję, by zakończyć format z udziałem celebrytki. Jakiego programu już nie zobaczymy na antenie?

Małgorzata Rozenek straciła pracę w TVN

Czyżby pozycja Małgorzaty Rozenek w stacji TVN nie była tak mocna, jak sądziła? W mediach jak grom z jasnego media gruchnęła informacja, że nie będzie kontynuowany "Projekt lady", w którym gwiazda od lat pełniła funkcję gospodyni. Jesteście zaskoczeni?

Dla wnikliwych obserwatorów z pewnością nie jest to niespodzianka, ponieważ ostatnia edycja "Projekt lady" nie zdołała zdobyć takiej oglądalności, jakie oczekiwano. Produkcja opowiadająca o perypetiach wulgarnych i niegrzecznych dziewcząt, które zostają poddane eksperymentowi i mają przejść zewnętrzną i wewnętrzną przemianę, na początku budziła sporo kontrowersji, jednak zainteresowanie z każdym sezonem niknęło. Ostatnią, szóstą edycję, przeniesiono z TVN do TVN 7. Niestety, tymi zabiegami nie zdołano nic wskórać.

Małgorzata Rozenek chce zostać europosłanką?

Małgorzata Rozenek ma zatem powody do niepokoju, jednak czy rzeczywiście zmartwi ją utrata tej posady? Wszak pozostaje jej wymarzone stanowisko prowadzącej w "Dzień dobry TVN" , w którym radzi sobie coraz lepiej.

Jak informuje "Super Express", Małgorzata Rozenek oprócz pracy w "śniadaniówce" w pełni oddaje się przygotowaniom do statu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W związku z tym angażuje się w promocję zapłodnienia in-vitro, zagorzale dyskutuje z przeciwnikami tej metody i spotyka się z politykami.

– Małgosia bardzo zaangażowała się w popularyzację sprawy in vitro. Chce na tym „wjechać” do Parlamentu Europejskiego. Zaprzyjaźniła się z Ewą Kopacz, która jest nią zachwycona i tym, co Małgosia robi dla kobiet. Podobnie inne działaczki KO: Elżbieta Łukacijewska i Barbara Nowacka – zdradził w tabloidzie działacz Platformy Obywatelskiej. Jak sądzicie, Małgorzata Rozenek ma szansę na karierę w polityce?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]