Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek pokazała, co trzyma w garażu. Majdan miał problem, by zaparkować samochód
Alicja Czepli
Alicja Czepli 10.07.2022 13:24

Małgorzata Rozenek pokazała, co trzyma w garażu. Majdan miał problem, by zaparkować samochód

Małgorzata Rozenek
TRICOLORS / EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnich dniach jest całkowicie pochłonięta przez przeprowadzkę. Okazuje się, że największym wyzwaniem była jej niemała kolekcja butów. Przestrzeń na nie znalazła się w garażu.

Przeprowadzka rodziny Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek ma ostatnio niemało na głowie. Wraz z rodziną podjęli decyzję o przeniesieniu się z ich obecnego, oszałamiającego mieszkania do czegoś większego i przeprowadzka zajmuje jej całe dnie. Niedawno media obiegła także wieść o jej udziale w "Tańcu z gwiazdami", za który perfekcyjna pani domu ma przygarnąć niemałą sumkę.

Jednak zanim przeniosą się do swojej 400-metrowej willi, musieli przenieść się do tymczasowego domu. To posiadłość pod Warszawą, za jedyne 30 tysięcy miesięcznie. Choć nie jest to ich docelowe miejsce przeprowadzki, to i tak traktują ją bardzo poważnie i starają się w swoim tymczasowym domu stworzyć jak najprzyjemniejsze warunki.

Okazało się jednak, że perfekcyjna pani domu ma problem z ogarnięciem wszystkiego podczas swojej przeprowadzki. Z trójką dzieci i dwoma psami na głowie takie przedsięwzięcie to niemałe wyzwanie, dlatego postanowiła zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Największym wyzwaniem okazała się jej sporych rozmiarów kolekcja butów. Okazuje się, że celebrytka swoje pary może liczyć w dziesiątkach. Pojawił się zatem problem, gdzie je pomieścić. Wpadli na nietypowe rozwiązanie, by buty ulokować w... garażu.

Rozenek chwali się nowym garażem

Wszystko pokazała pracująca dla Majdanów Architekt Porządku. Jest czymś na wzór perfekcyjnej pani domu na Instagramie, gdzie doradza jak kreować czystą i funkcjonalną przestrzeń. Na swoim profilu podzieliła się realizacją garażu w domu Rozenek, nie kryła dumy ze swojego projektu.

- 8 dni temu ten garaż był wypełniony po brzegi dobytkiem rodziny @m_rozenek spakowanym w kartony. Dziś to super funkcjonalna przestrzeń do przechowywania: kurtek, butów, rzeczy sezonowych. Nawet rowerek treningowy się zmieścił 🤗 odpowiadam od razu: Tak samochód się mieści 💪 to nadal garaż. - uspokaja w swoim poście.

Jednak zaniepokojeni fani zaczęli zadawać pytania, czy aby na pewno taka realizacja to dobry pomysł. Poza obawami o zniszczenie kolekcji butów, pytaniami czy garaż to aby najlepsze miejsce na przechowywanie obuwia, pojawiło się zasadnicze pytanie, czy aby na pewno w garażu znajdzie się miejsce na samochód.

Architekt Porządku zdecydowała się zatem udowodnić niedowiarkom i wrzuciła na swoje Instastory nagranie, na którym możemy zobaczyć jak Radosław Majdan parkuje w garażu. Przekonuje na nim także, że znajdzie się miejsce jeszcze na motor i sanki. Na nagraniu jednak widać, że zaparkowanie samochodu w tak załadowanym garażu jest niemałym wyzwaniem.

Rozenek

Przy okazji przeprowadzonego Q&A okazało się także, że regały, na których poukładane są buty, są oryginalnie regałami na książki. Jak widać jednak w domu Małgorzaty Rozenek dużo ważniejsza jest przestrzeń na obuwie. Do tego stopnia, że można nawet poświęcić tę zarezerwowaną dla samochodu.

Podoba wam się taka realizacja?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl