Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Ceny tak niskie, że chyba oszaleli. Rzeczy idealne na święta
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 20.11.2023 13:47

Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Ceny tak niskie, że chyba oszaleli. Rzeczy idealne na święta

Pepco
Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Fot. Marek BAZAK/East News

Mało kto odmawia sobie przyjemności z zakupu świątecznych ozdób, które umilają długie i zimne zimowe wieczory spędzone w domu. Aby nie zatracić się w często jarmarcznych dekoracjach, warto postawić na te zachowane w skandynawskim stylu. To nie tylko gustowne, ale i zaskakująco tanie przedmioty, które już są dostępne w Pepco. Czym warto przystroić nie tylko sypialnię i kuchnię, ale także i inne pomieszczenia?

Skandynawskie ozdoby idealne na święta dostępne w Pepco

Choć choinki zagoszczą w naszych domach dopiero po Mikołajkach, już teraz można zaopatrzyć się w inne urocze dekoracje, które doskonale wprawią w świąteczny nastrój. Niektóre doskonale sprawdzą się także jako podarunki, które podczas wigilijnej kolacji można wręczyć bliskim. 

To m.in. odświętnie zapakowany zestaw prezentowy składający się z czterech białych świeczek z zielonymi wzorami i napisami, które można zafundować sobie w Pepco w cenie jedynie 20 złotych. Nieco więcej  (40 zł) kosztuje inna kompilacja eleganckich bożonarodzeniowych ozdobników, która dodatkowo wyposażona jest w dyfuzor. Dzięki niemu zapach zapachowych świeczek rozniosą się po całym domu. Czym zaś warto, a nawet należy przyozdobić sypialnię?

Pepco
Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Fot. Pepco
Prawdziwa rewolucja w Lidlu. Zakupy w sklepach już nigdy nie będą takie same. Jest jeden haczyk

Nowa oferta Pepco. Świąteczne ozdoby do sypialni

Nieodłącznym elementem każdej sypialni są poduszki. Te szare i nudne można zastąpić tymi zachowanymi w kolorach jasno wskazujących na nadchodzącą wielkimi krokami porę roku. Jeden ze skandynawskich podgłówków swoją wyjątkową urodę zawdzięcza nie tylko jasnemu kremowemu odcieniowi, ale także obszytej na środku choince. Cena to 40 zł.

Praktyczną i komfortową, a zarazem cieszącą oko poduszką jest także ta w nietuzinkowym kształcie także przypominającym choinkę. Na zielonej tkaninie udekorowanej białymi, iście śnieżnymi obszyciami umieszczono kilka kłębków materiału, który ma pełnić rolę bombek. Taki rzadko spotykany nagłówek można sprawić sobie, wydając jedynie 30 złotych. 

Nie pozostaje zatem nic innego, jak pomyśleć także o wzbogaceniu kuchni o solidne dodatki, które pomogą w przygotowaniu dwunastu wigilijnych potraw. O czym mowa?

Pepco
Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Fot. Pepco

Praktyczne dekoracje do kuchni w Pepco w niskiej cenie

Podczas najbliższych zakupów w Pepco warto rozważyć zakup kompletu czterech bambusowych narzędzi kuchennych, na których wygrawerowane są świąteczne wzory. To ekologiczne łyżki, które sprawdzą się podczas smażenia karpia, gotowania barszczu lub mieszania farszu na pierogi. 

Żeby wyjątkowej atmosfery nie zakłócił wszędobylski bałagan, można zawczasu pomyśleć także o komplecie trzech biało-zielonych ścierek z bożonarodzeniowymi sprintami (12 zł) oraz dużej rękawicy (6 zł) zachowanej w tych samych odcieniach. Zamierzacie sprawić sobie którąś z dostępnych w Pepco ozdób?

Pepco
Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Fot. Pepco
pepco
Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Fot. Pepco
pepco
Kolekcja SKANDYNAWSKA w Pepco. Fot. Pepco

Źródło: Pepco