Rozrywka.Goniec.pl

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wymienił jedno miasto, padły pozytywne słowa

22 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Znany wizjoner Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami kolejnymi przewidywaniami. W rozmowie z "Super Expressem" mężczyzna wskazał miasto, w którym w najbliższym czasie będzie najbardziej komfortowe jeśli chodzi o poziom życia w naszym kraju. Kontrowersyjny jasnowidz miał dla żadnego miejsca w Polsce, aż tak dobrej wizji. Z jego ust padły wyjątkowe słowa.

Krzysztof Jackowski w końcu przekazał optymistyczne wieści

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski zmartwił mieszkańców Rzeszowa, odczytując niepokojącą przyszłość dla tego miasta. Wizjoner widział porzucających swoje posiadłości mieszkańców, w strachu opuszczających miejsce zamieszkania.

Nadszedł czas na zmianę narracji. Choć ostatnio Krzysztof Jackowski niepokojąco przepowiadał rozpoczęty dopiero 2023 rok , tym razem mężczyzna pokusił się o zastrzyk pozytywnych informacji.

O ile obecny rok przysporzyć ma ogółu Polakom wiele kłopotów i bolączek, o tyle, powody do radości mają mieć mieszkańcy Krakowa. Jasnowidz w rozmowie z "SuperExpressem" ogłosił entuzjastyczne przewidywania dla wszystkich osób zamieszkujących Gród Kraka.

- To będzie najbardziej zielony teren, najbardziej spokojny, najbardziej pewny, że cokolwiek się dzieje to, tam jest okej - głosi.

Po serii negatywnych prognoz związanych m.in. z trwającą na Ukrainie wojną, kryzysem, który dotknie Europę, czy też pogodą, z jaką mamy mieć do czynienia w lecie , jasnowidz w końcu podzielił się z Polakami korzystnymi zapowiedziami.

Choć większość, określa działalność mężczyzny mianem kontrowersyjnej, znajdą się również osoby, hołdujące jego wizjom, którzy z zaciekawieniem śledzą jego poczynania.

Krzysztof Jackowski przypominał również, iż dwa lata temu nie tylko przepowiedział zbliżającą się wojnę, lecz również powstanie olbrzymiego kryzysu, który zalał całą Europę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Adek WWA. Przyczyna śmierci rapera jest nieznana
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dla Zofii Czerwińskiej zostawił żonę z małym dzieckiem. Niewielu wiedziało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramatyczny apel Katarzyny Grocholi. "Nie mogę sobie poradzić"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nazwał Kubę Wojewódzkiego "pasożytem". Co mu zarzucił?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nazywano ją "najcięższą kobietą świata". Dziś jest nie do poznania, niesamowita metamorfoza
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]