Rozrywka.Goniec.pl

TVP 2

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oczami kolegów z programu "Pytanie na śniadanie". Opowiedzieli o ich relacji

20 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski współpracują ze sobą od dłuższego czasu w programie "Pytanie na śniadanie". To rzekomo tam miał rozpocząć się ich romans, a z pewnością doszło do bardzo dobrej współpracy między parą prowadzących. Koledzy z planu zdradzili, jak wygląda relacja słynnego duetu ich oczyma.

Ostatnio Cichopek i Kurzajewski wystąpili wspólnie w czwartkowym wydaniu programu, gdzie dyskutowali m.in. o rozwodach gwiazd . Z pewnością dla Katarzyny Cichopek nie był to najłatwiejszy temat.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oczami kolegów z programu "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są ostatnio na pierwszych stronach wszystkich plotkarskich gazet i portali - pogłoski o ich romansie nie cichną, mimo że żadne z nich nie potwierdziło jakiejkolwiek informacji dotyczącej ewentualnego związku.

Wiele informacji dotyczących ich rzekomego uczucia wypłynęło ze strony współpracowników, którzy anonimowo zgodzili się rozmawiać z tabloidami. Ostatecznie jednak nic nie jest pewne. Mimo tego obserwowanie relacji słynnego duetu prowadzących stało się w pewien sposób sportem narodowym. Gwiazdy "Pytania na śniadanie" również postanowiły opowiedzieć o tym, jak widzą relację swoich kolegów.

- Maciej jest niesamowitym człowiekiem. On potrafi obrócić w żart każdą sytuację. Potrafi rozładować każdą sytuację. Trudno mi powiedzieć jak jest, kiedy prowadzą program, bo mnie tam nie ma, ale myślę, że jest podobnie. Potrafi rozładować każdy stres - mówiła o koledze Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z JastrząbPost.

- Kasia nie ma dobrego czasu w tej chwili, jeżeli chodzi o media. Jest cały czas na tapecie i to zawsze jest bolesne. Jaki by ten artykuł nie był, czego by nie zrobiła, to ona wie, że coś może być opisane. Na pewno jest to trudne, ale ona znosi to z ogromną godnością, pokorą i naprawdę jest fantastyczną dziewczyną - opowiadała zaś o Katarzynie Cichopek.

Wielu znajomych życzy im szczęścia i trzyma za nich kciuki w tym trudnym bądź co bądź dla nich czasie. Kolejną ze wspierających jest Iza Krzan, która już zapowiedziała, że Kurzajewski i Cichopek mają u niej zawsze wsparcie.

- Ja Kasię bardzo wspieram. Marcina i Kasię znam od kilku lat. Jestem raczej osobą, która nie wchodzi w kontakty związkowe i relacje, uważam, że to jest prywatna sprawa każdego z nas. Sama przechodziłam różnego typu sytuacje i wolałam, aby nikt nie ingerował w to. Jeżeli ktokolwiek z nich by kiedykolwiek się do mnie zwrócił i chciał się wygadać to jestem, ale raczej stronię od komentarzy, bo uważam, że jest to ich prywatna sprawa - twierdziła gwiazda.

Tacy koledzy w pracy to skarb - ekipa "Pytania na śniadanie" jest być może plotkująca, ale z pewnością można w niej również liczyć na potrzebne wsparcie w trudnej medialnej sytuacji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, JastrząbPost

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]