Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już o 21:35 miliony Polaków złapią za piloty i przełączą na TVN. Szykuje się wielki hit
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 19.09.2023 18:13

Już o 21:35 miliony Polaków złapią za piloty i przełączą na TVN. Szykuje się wielki hit

pilot
pixabay

Czołowe stacje telewizyjne przygotowały dla widzów dużą dawkę relaksu na wtorkowy wieczór. Nie zabraknie najpopularniejszych programów rozrywkowych i hitu filmowego, na którego czekało wielu. Co warto dziś obejrzeć?

Dziś w tv uczta dla fanów rozrywki

Dziś wieczorem TVN wyemituje pasmo popularnych programów rozrywkowych. O godzinie 20:55 na antenie stacji pojawi się uwielbiany przez widzów teleturniej “Milionerzy” z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego. Czy któryś z uczestników wzbogaci się dziś o milion złotych?

Tuż po emisji “Milionerów” publiczność przed telewizorami czeka kolejny odcinek najnowszego sezonu “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Uczestnicy programu oddają swój w ręce ekspertów, którzy wybierają dla nich partnerów na podstawie testów psychologicznych. Miłosny eksperyment budzi sporo emocji. “Ślub od pierwszego wejrzenia” już dziś o 21:35 w TVN.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Dziś w tv kolejny odcinek programu "Kuba Wojewódzki"

Mamy również dobrą wiadomość dla fanów autorskiego programu Kuby Wojewódzkiego. Już dziś o godzinie 22:40 na antenie stacji TVN pojawi się kolejny odcinek popularnego talk-show.

Gośćmi dziennikarza będą raper występujący pod pseudonimem Tede oraz aktor telewizyjny, filmowy i teatralny Eryk Kulm jr. Czym nas zaskoczą? Tego dowiemy się już wieczorem.

Dziś w tv "Punisher"

We wtorkowy wieczór widzowie będą mieli również okazję obejrzeć kultowy sensacyjny film akcji “Punisher” z 2004 roku. Produkcja powstała na podstawie komiksów o postaci o tym samym pseudonimie wydawnictwa Marvel Comics oraz reboot filmu z 1989 roku. 

W tytułowej roli wystąpił Thomas Jane, a tuż obok niego pojawili się między innymi John Travolta, Rebecca Romijn i Laura Harring. Takiego seansu zdecydowanie nie można przegapić. “Punisher” już dziś o 22:10 pojawi się na antenie Polsatu.

Tagi: dziś w tv