Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziennikarka TVN weźmie ślub z partnerką. Marta Warchoł opowiada o swoim związku
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.07.2022 19:07

Dziennikarka TVN weźmie ślub z partnerką. Marta Warchoł opowiada o swoim związku

Marta Warchoł
fot. Instagram @marta.warhol

Dziennikarka TVN, Marta Warchoł, niespełna miesiąc temu podzieliła się informacją o rychłym ślubie z partnerką. Na łamach mediów społecznościowych zakochana kobieta dzieli się radosnymi przemyśleniami dotyczącymi szczęśliwego narzeczeństwa.

Miłość dziennikarki TVN

Marta Warchoł to spełniona zawodowo producentka „Faktów”. W ubiegłym roku poinformowała o swoim związku z Iwoną Widomską. Wiadomość szybko obiegła polski Internet, a narzeczone zalała fala pozytywnych komentarzy. 22 czerwca doszło do zaręczyn wyzwolonej żurnalistki.

Na swoim profilu na Instagramie Marta Warchoł opublikowała fotografię z ukochaną. W romantycznym kadrze młoda dziennikarka występuje w objęciach narzeczonej. Oprócz zdjęcia dodała również kilka słów o tym, jak znakomicie odnalazła się w roli przyszłej żony.

- Dlaczego nikt, nigdy nie powiedział mi, że narzeczeństwo to taki wspaniały stan?! Minął ponad miesiąc od kiedy Iwonka mi się oświadczyła. Od tego dnia wszystko wydaje się być lepsze, każda spędzona razem chwila cenniejsza, a wspólne życie nabrało nowego koloru… Resztę zostawię dla siebie. Dodam tylko, że od 22.06 ani razu się nie pokłóciłyśmy. Polecam ten stan – opowiadała szczęśliwa.

Jak wynika z wpisu, uczucie trwa w najlepsze i z każdym mijającym dniem buduje coraz trwalsze fundamenty. W swoim najnowszym wpisie Marta Warchoł przyznawała szczerze, że pomiędzy nią a wybranką jest wręcz sielankowo.

Nie ulega wątpliwości, że Marta Warchoł uwielbia dzielić się z obserwującymi przebiegiem miłosnych doświadczeń. Nie tak dawno w swoich przepełnionych uczuciem relacjach zaprezentowała pierścionek zaręczynowy. Uważni widzowie jej matrymonialnych przygód mogli wówczas dowiedzieć się, że planuje ślub.

- Love is love – pisała, jednocześnie udowadniając internautom, że miłość daje jej niebywałe szczęście i energię do życia.

- Latamy pięć centymetrów nad ziemią – mówiła na łamach swojego profilu.

Gratulacje ze strony polityka

Wśród całej plejady znakomitych życzeń i słów podziwu można znaleźć gratulacje od wiceprzewodniczącego Nowej Lewicy, Krzysztofa Śmiszka. Poseł na Sejm jest długoletnim partnerem Roberta Biedronia, działacza na rzecz praw osób LGBTQ+.

- Z każdym miesiącem będzie jeszcze lepiej! – w krótkich słowach ujął doświadczony Krzysztof Śmiszek.

- Brawo Panie! Chętnie zagram na weselu, już mam doświadczenie, grałem dla 2 panów – brzmiał komentarz innego internauty.

- Powodzenia i radości – życzył kolejny.

Goniec również przyłącza się do życzeń. Mamy nadzieję, że autentyczna miłość dla Marty Warchoł i Iwony Widomskiej stanowić będzie spoiwo na cale życie. Bo czymże byłoby ludzkie życie bez miłości...

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl