Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Był kiedyś legendą polskiego boksu, nagle zniknął. Jak po latach wygląda 55-letni olbrzym?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.11.2023 06:19

Był kiedyś legendą polskiego boksu, nagle zniknął. Jak po latach wygląda 55-letni olbrzym?

KAPiF, Jak teraz wygląda Andrzej Gołota?
Fot. KAPiF, Jak teraz wygląda Andrzej Gołota?

Andrzej Gołota przez wiele lat był na piedestale. Jego walki oglądali wszyscy Polacy bez względu na to, czy byli fanami boksu, czy nie. Trzeba przyznać, że mężczyzna osiągnął naprawdę dużo, jedna później usunął się w cień. Ostatni raz publicznie pojawił się w 2019 roku w programie “Agent gwiazdy”. Jak teraz wygląda?

"Wielki" Andrzej Gołota

Mało który sportowiec może o sobie powiedzieć, że osiągnął praktycznie wszystko. Do tego grona zalicza się jednak Andrzej Gołota. Mężczyzna przez lata wspaniale radził sobie w boksie. Później występował raczej w roli celebryty.

Pojawił się bowiem w polskiej odsłonie “Tańca z Gwiazdami”, gdzie może nie ujmował wdziękiem, ale na pewno swoim usposobieniem. Następnie wraz z żoną zdecydował się na udział w “Agencie gwiazdy”. Później całkowicie usunął się w cień.

Młody Donald Tusk wystąpił w "Szansie na sukces" Gdy wyszedł na scenę wszystkim opadły szczęki

Andrzej Gołota - na zasłużonej emeryturze

Okazuje się, że Andrzej Gołota żyje obecnie z pieniędzy zarobionych przez lata. Za jego finanse odpowiada rezolutna żona, która wspaniale radzi sobie w tej roli. Para mieszka w USA. Trzeba przyznać, że żyje im się bardzo dobrze, a sporadyczne powroty do Polski wspominają bardzo dobrze.

Legendarny bokser jest niezwykle lubiany i ceniony, a ludzie zaczepiają go na ulicy. Co ciekawe mimo wielu stoczonych walk, niewiele się zmienił.

Jak teraz wygląda Andrzej Gołota?

Andrzej Gołota sam nie ma konta w mediach społecznościowych. Pojawia się jednak i to bardzo często na Instagramie swojej małżonki. Na fotkach Marioli można obserwować boksera podczas codziennych obowiązków.

Dwa dni temu wrzuciła fotografię, na której sportowiec wyprowadza na spacer ich wspólnego pupila. Ma na sobie luźny outfit, dresowe czerwone spodnie i szarą bluzę z kapturem. Do tego zapuścił włosy.

Wygląda na 55 lat?

Tagi: Sport