Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nagie zdjęcia. Wszystko uwieczniły kamery

4 Lipca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Barbara Kurdej-Szatan po nie tak dawnym skandalu ze strażą graniczną stara się naprawić swój wizerunek i ima się różnych zajęć, aby załatać finansowe braki spowodowane utratą kontraktów. Najnowszy pomysł aktorki zaskakuje - zapozowała nago, a zdjęcia opublikowała w sieci.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała nagie zdjęcia. W jakim celu?

Celebrytka zdecydowała się na udział w nietypowym przedsięwzięciu, do którego zaangażowała... swoją rodzinę. Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w teledysku do utworu, którego tekst napisała w języku elfickim jej siostra.

Katarzyna Kurdej-Mania to starsza o pięć lat siostra celebrytki. Również zajmuje się aktorstwem i możemy oglądać ją w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wielu z nas może nawet kojarzyć jej głos, choć nie zdawać sobie z tego sprawy. Aktorka nagrywa bowiem dubbingi do bajek i filmów edukacyjnych. Mąż Katarzyny, Piotr Mania, jest kompozytorem, pianistą i aranżerem.

Piotr Mania, Siostry Kurdej i Rafał Szatan ich mężowie postanowili razem zrealizować teledysk do nagranej wcześniej piosenki.

Barbara Kurdej-Szatan zaangażowała się w nowy projekt

Efektami prac Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się na swoim Instagramie. Okazuje się, że rodzina utworzyła rodzinny zespół o nazwie MaKuSza.

- Zespół MaKuSza powstał spontanicznie w przedziwnych okolicznościach lockdownu i pandemii. Rodzina artystów, zamknięta w totalnym pandemicznym szoku na polskiej mazowieckiej wsi, nie miała innego wyjścia jak rozpocząć wspólny projekt muzyczny - czytamy na profilu grupy w serwisie Spotify.

Zdjęcia, które opublikowano na Instagramie, pochodzą z "planu" teledysku do utworu pt. "Eithel". Muzykę napisał Piotr Mania, słowa jego żona Katarzyna, a w tle możemy usłyszeć siostry Kurdej i ich dzieci.

- „Eithel” (z języka elfickiego - źródło). Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą. Z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią. Eithel to nowy utwór MaKuSzy. Tekst w języku elfickim (stworzonym przez Tolkiena) napisała moja wspaniała siostra Kasia, a muzykę napisał jej mąż Piotr Mania. Z Rafałem i naszymi dziećmi śpiewamy chóry i wspólnie nagraliśmy teledysk [...] - napisała na swoim Instagramie aktorka.

Jak wam podobają się zdjęcia i utwór?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]