Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska zdradziła, jak spędza czas z dziećmi po szkole. Wylała się fala negatywnych komentarzy
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 27.09.2023 13:32

Anna Lewandowska zdradziła, jak spędza czas z dziećmi po szkole. Wylała się fala negatywnych komentarzy

Anna Lewandowska
Kapif/ Instagram @annalewandowska

Swoim najnowszym wpisem na Instagramie Anna Lewandowska rozpętała prawdziwą burzę w sieci. Poruszyła w nim temat uzależenienia dzieci od telefonów. Celebrytka wyjawiła, że aktywnie temu zapobiega, zapisując córki na różne zajęcia pozaszkolne. Internauci mocno się oburzyli. “A jak ktoś nie ma pieniędzy?” – pytali fitinfluencerkę.

Anna Lewandowska pochwaliła się, jak spędza czas z dziećmi po szkole

Anna i Robert Lewandowscy bardzo się starają, aby zapewnić swoim córkom wszystko, co najlepsze. Do tej pory w licznych wpisach na Instagramie oraz udzielanych wywiadach zdradzili, że uczą je, aby traktowały siebie z szacunkiem oraz by potrafiły wszystkim się ze sobą dzielić. Ponadto dbają, by ich pociechy były aktywne fizycznie i uprawiały sporty, a także troszczą się o ich zdrowe odżywianie i odpowiednio zbilansowaną dietę. 

W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych Anna Lewandowska zdradziła, jak po szkole spędzają czas z dziećmi. W sieci wylała się fala komentarzy od wzburzonych fanów celebrytki. 

Anna i Robert Lewandowscy/Kapif
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, córki; “Lewandowski nieznany”, premiera filmu/Kapif
Anna Lewandowska/Kapif
Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Dzieci celebrytki uczęszczają na całe mnóstwo zajęć pozalekcyjnych

Anna Lewandowska postanowiła poruszyć ważny temat, jakim jest uzależnienie najmłodszych od urządzeń elektronicznych. W tym celu powołała się na wyniki badań stanowiące, że aż 90% dzieci do 10. roku życia ma własny telefon oraz że przeważająca większość korzysta z niego nawet podczas jedzenia posiłków. Trenerka nie chce, by jej córki godzinami wpatrywały się w ekrany. Dlatego zapisała je na lekcje jazdy konnej, siłownię oraz nauki sportów wodnych. Ponadto dziewczynki jeżdżą na rolkach, rozwijają swoje zdolności artystyczne, a także talenty kulinarne. 

- Możliwości spędzania czasu jest mnóstwo! U nas w domu królują wszelkiego rodzaju artystyczne zabawy (ostatnio skończyło się to czerwoną farbą na suficie), wycieczki rowerowe - to już prawie nieodłączny element dnia po szkole, a jeśli po całej kuchni rozsypana jest mąka, to wiedzcie, że moim dziewczynkom zachciało się piec babeczki – pisała Lewandowska na Instagramie. 

Wpis Lewandowskiej wywołał burzę. Większość rodziców może tylko pomarzyć o zapewnieniu podobnych atrakcji swoim pociechom

Wszystkie te aktywności i zajęcia pozalekcyjne są niewątpliwie istotne, jednak bardzo często mocno uprzywilejowani celebryci zapominają, że nie wszyscy żyją w podobnej jak oni bańce i większość zwyczajnie nie może sobie pozwolić na zapewnienie swoim pociechom podobnych atrakcji. 

Najważniejszą przeszkodą są oczywiście kwestie finansowe, jednak przez problemy systemowe oraz w zakresie logistyki opiekuńczej, a także przez silne rozwarstwienie społeczne napędzane przez eksploatujące jednostki (które przecież muszą jakoś utrzymać swoje rodziny) korporacje, nie mogą nawet pomarzyć o części podobnych aktywności dla swoich dzieci. 

Internauci podkreślali te szalenie istotne kwestie w komentarzach pod postem Lewandowskiej. "A jak ktoś nie ma pieniędzy?", “Post mądry. Ale co mają zrobić rodzice, którzy pracuje do 18. czy 20.? Nie stać ich na pomoc/opiekę. I dziecko jest samo w domu?”; “Szkoda, że nie wszystkie dzieci mają równy start.”; "Nie zawsze jest każdego stać na różnorakie rozrywki." - czytamy.