Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Bruce'a Willisa przekazała nowe wieści o aktorze. Te słowa pogrążyły wszelkie nadzieje
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 25.09.2023 19:01

Żona Bruce'a Willisa przekazała nowe wieści o aktorze. Te słowa pogrążyły wszelkie nadzieje

Bruce Willis
Instagram @brucewillisbw

Żona Bruce'a Willisa opublikowała w mediach społecznościowych wpis, który poważnie zaniepokoił jego fanów. Przekazała fatalne wieści na temat stanu zdrowia gwiazdora.

Żona Bruce'a Willisa przekazała fatalne wieści. Chodzi o stan zdrowia aktora

W zeszłym roku światło dzienne ujrzała informacja na temat złego stanu zdrowia Bruce'a Willisa. Okazało się wówczas, że słynny aktor cierpi na demencję, a ze względu na postępującą chorobę musiał zakończyć swoją karierę.

Opiekę nad gwiazdorem sprawuje jego żona Emma Heming Willis. Była modelka stara się, by jej ukochany mąż mimo trudności cieszył się życiem. Dba o jego zdrowie i jest dla niego ogromnym wsparciem. Niestety ostatnio nie miała najlepszych wieści dla fanów aktora. Jej wpis łamie serce.

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Emma Hemming Willis opowiedziała o stanie zdrowia Bruce'a Willisa

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Emma Hemming Willis wyznała, jak obecnie czuje się jej mąż. Niestety okazuje się, że choroba aktora postępuje. Co więcej - nie ma na nią leku, a co za tym idzie - nie można podjąć skutecznego leczenia.

- FTD to skrót od demencji czołowo-skroniowej lub zwyrodnienia. Choroba ta wpływa na przednie i skroniowe płaty mózgu. Obecnie nie ma leku ani jakiegokolwiek innego sposobu na jej leczenie. Jest to jeden z wielu powodów, dla których podnoszenie świadomości na temat FTD  jest tak istotne - czytamy na Instagramie Emmy Hemming Willis.

Żona Bruce'a Willisa wspiera rodziny osób z demencją

Emma Hemming Willis doskonale zdaje sobie sprawę, jak wygląda życie z osobą chorującą na demencję. Kobieta postanowiła pomóc rodzinom, które muszą mierzyć się z podobnym problemem. Żona aktora dołączyła nawet do fundacji The AFTD.

- Jestem za podnoszeniem świadomości na temat choroby zwanej demencją czołową, która zawitała do naszej rodziny. Mam nadzieję, że nauczycie się czegoś i zabierzecie coś nowego i pomocnego z tego tygodnia nauki. Jestem tu, aby dać znać następnej rodzinie, że nie jest sama i że w naszej silnej społeczności FTD jest zrozumienie i nadzieja - napisała.

Tagi: Bruce Willis