Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielka radość w domu Magdy Gessler. Do ślubu zostało już tylko kilka dni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.10.2023 13:22

Wielka radość w domu Magdy Gessler. Do ślubu zostało już tylko kilka dni

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
KAPIF

Magda Gessler jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami romantycznymi kadrami z Waldemarem Kozerawskim. Na chwilę obecną ich miłość zapewne przechodzi niemałą próbę, ponieważ jest to związek na odległość. Dlatego każda wspólnie spędzona chwila jest dla zakochanych tak ważna i celebrowana. Restauratorka wyjawiła ostatnio, że już niedługo ponownie zobaczy ukochanego, a wszystko z powodu wyjątkowej rodzinnej uroczystości.

Magda Gessler jest w szczęśliwym związku

Magda Gessler jest niemal ikoniczną postacią, którą zna praktycznie każdy. Bujne loki, charakterystyczne poczucie humoru i walka o pyszną kuchnię, to jej znaki rozpoznawalne. Prywatne życie sławnej restauratorki jest również udane. Posiada dwójkę dzieci, jest szczęśliwą babcią, a także jest szaleńczo zakochana.

Gwiazda “Kuchennych rewolucji” i Waldemar Kozarawski znają się już od ponad 40 lat, jednak uczucie przyszło do nich, gdy obydwoje byli już w dojrzałym wieku. Jak twierdzą zakochani, ich relacja jest niebywale mocna i trwała, przepełniona wzajemnym szacunkiem.

Krzysztof Ibisz zamieścił nekrolog. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

Magda Gessler zaręczyła się z ukochanym

W marcu 2022 roku Magda Gessler wywołała ogromne poruszenie, gdy poinformowała swoich fanów o radosnej nowinie - pochwaliła się im wówczas, że przyjęła oświadczyny Waldemara Kozerawskiego. Okazało się, że mężczyzna podarował restauratorce bardzo oryginalny pierścionek z czarnym diamentem. 

Podczas rozmowy z cozatydzień.tvn.pl Magda Gessler zdradziła szczegóły jej wymarzonego wesela. Gwiazda “Kuchennych rewolucji” wyjawiła wówczas, że ta piękna uroczystość mogłaby się odbyć w Polsce, zaznaczając, że marzy o tym, by było “cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół”. Niestety od dłuższego czasu publiczne rozmowy na ten temat ucichły.

Magda Gessler mówi o ślubie. Odbędzie się za kilka dni

Para na co dzień mieszka w różnych krajach i z racji wyjątkowo napiętych grafików, nie może sobie pozwolić na częste spotkania. W jednym ze swoich ostatnich wpisów w sieci Magda Gessler zdradziła jednak, że już niedługo znów zobaczy swojego ukochanego, a wszystko z powodu ważnej uroczystości rodzinnej. Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie, na którym tonie w objęciach Waldemara Kozerawskiego i opatrzyła je intrygującym podpisem, w którym wspomina o ślubie, który ma się odbyć już za kilka dni.

- To były … b piękne dni… i już niedługo znów przytulimy się do siebie kochanie. Na weselu twojej pięknej córki Chanel … jeszcze parę dni - napisała restauratorka.