Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tragiczna telewizyjna metamorfoza. Powinna być "10 lat młodsza", ale coś poszło nie tak. Polały się łzy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.11.2023 22:17

Tragiczna telewizyjna metamorfoza. Powinna być "10 lat młodsza", ale coś poszło nie tak. Polały się łzy

10 lat młodsza w 10 dni
Uczestniczka rozczarowana przemianą, Kadr z programu "10 years younger" Channel 4

Program "10 lat młodsza w 10 dni" to popularny format, w którym nieco zaniedbane bohaterki mogą liczyć na pomoc w odzyskaniu młodzieńczego wyglądu. W metamorfozach pomagają specjaliści, a program był na tyle atrakcyjny dla widzów, że doczekał się nawet polskiej edycji. Jedna z przemian rozczarowała internautów… i uczestniczkę.

"10 lat młodsza w 10 dni". Uczestniczka popłakała się, gdy zobaczyła efekt

Okazuje się, że nie wszystkie przemiany wychodzą uczestniczkom na dobre, a niektóre z nich wręcz rozczarowują marzące o nowym i atrakcyjnym wyglądzie kobiety. Jednym z takich przykładów może być przemiana 35-letniej Kerry, która nie kryła łez, gdy zobaczyła, jak wygląda.

Choć ekipa programu składa się z ekspertów w swoich dziedzinach, to nie zawsze wywiązuje się ze swoich zadań tak, jak oczekują tego uczestniczki. Odcinek 35-latki z pewnością należy do najbardziej kontrowersyjnych w historii show.

Kerry zdecydowała się na udział w show, aby odzyskać utraconą pewność siebie. W trakcie sondy ulicznej przypadkowi przechodnie ocenili jej wiek na około 40 lat. Niezbędna więc okazała się interwencja specjalistów programu, którzy poddali Kerry gruntownej metamorfozie.

Jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Sensacyjne informacje będę miały swoje konsekwencje

Uczestniczka była załamana swoją metamorfozą

Kerry została poddana drobiazgowej opiece dentysty, skorygowano jej laserowo wzrok, a nawet zorganizowano wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Na koniec o wygląd kobiety zadbał prywatny stylista oraz profesjonalny fryzjer. Przy tak szeroko zakrojonych działaniach logiczne jest, że 35-latka spodziewała się spektakularnych zmian i zachwycających efektów. Niestety, efekt był zupełnie inny.

Już podczas zakładania doczepów w salonie fryzjerskim stało się jasne, że Kerry może nie być zadowolona z nowego wizerunku. Sytuacji nie poprawiła również stylizacja, która zdaniem internautów nie była dostosowana do figury kobiety.

Nietrafione zmiany sprawiły, że już podczas kolejnego spotkania 35-latka wyglądała jak przed przemianą. Kerry zrezygnowała ze stylizacji, które dla niej przygotowano i zrezygnowała z nowej fryzury. Część zmian oczywiście z nią pozostała, ale ogółem metamorfoza oceniana jest przez internautów na minus i nazwano ją "najgorszą w historii show".

Internauci grzmią. Najgorsza przemiana w historii show

- "Co oni jej zrobili?!", "Tragedia. Nie wierzę, że jej to zrobili", "Najgorsza metamorfoza w historii. Fragment z doczepami mógłby być antyreklamą całego show", "Masakra. Fryzjer powinien dostać wyrok za te włosy, a stylista za ciuchy. Gorzej chyba nie mogło być", "A ona nie miała wyglądać na 10 lat mniej? Na jej miejscu wstydziłabym się tak wyjść na ulicę", "Włosy koszmar, ciuchy koszmar. Dobrze, że chociaż zabiegi się przydały" - piszą fani w mediach społecznościowych programu.

Czy faktycznie wyszło tak słabo? Oceńcie sami.

Uczestniczka programu
Kadr z programu "10 years younger" Channel 4