Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > To ona zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom". Internauci: "Pani Kasi nikt nie zastąpi"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 11.05.2023 19:49

To ona zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom". Internauci: "Pani Kasi nikt nie zastąpi"

Katarzyna Dowbor
KAPIF

W mediach pojawiła się w końcu informacja na temat tego, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej uwielbiany przez widzów Polsatu program "Nasz nowy dom". Niestety, pod postami z informacją o tym, że to Elżbieta Romanowska będzie nową gospodynią formatu, zaroiło się od komentarzy. Wszystko wskazuje na to, że fani programu nie są zachwyceni zmianą.

Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom". Dobry wybór?

Choć mogło się wydawać, że słynąca z empatii i wzbudzająca sympatię Katarzyna Dowbor może być pewna swojego miejsca w obsadzie "Naszego nowego domu", to po niemal dziesięciu latach zapadła decyzja o zastąpieniu jej nową prowadzącą.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor jest od kilku dni w polskich mediach jednym z najpopularniejszych tematów, gdyż mało kto potrafi zrozumieć, czym kierował się zarząd Polsatu, zwalniając uwielbianą prowadzącą. Decyzja o zakończeniu współpracy była zaskoczeniem nie tylko dla 64-letniej gwiazdy, ale również fanów programu, którzy potrafią wyobrazić sobie formatu bez ulubionej prezenterki.

Najbliżsi 8-letniego Kamilka mają ważną prośbę. Nowy komunikat ws. pogrzebu

Internauci nie mają wątpliwości co do zmian w "Nasz nowy dom". To zmiana na gorsze

Od pewnego czasu media rozpisywały się o sensacyjnym zwolnieniu również w kontekście domysłów, kto mógłby Katarzynę Dowbor w popularnym formacie zastąpić. Wskazywano na m.in. Izabelę Janachowską czy Annę Guzik, czy Dorotę Szelągowską.

Ostatecznie okazało się, że nową gospodynią "Nasz nowy dom" zostanie nikt inny jak Elżbieta Romanowska, czyli wzbudzająca sporo sympatii i popularna aktorka. W czwartkowe popołudnie stacja opublikowała w mediach społecznościowych informacje dotyczące nowej prowadzącej, a w komentarzach zawrzało.

- Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu. Nie możemy się doczekać! - czytamy w poście Polsatu, a pod nim rozpętało się prawdziwe piekło. Co ciekawe, nikt nie miał zarzutów do wyboru nowej prowadzącej, ale wszyscy zgodnie stwierdzili, że w programie "Nasz nowy dom" Katarzyny Dowbor nie da się zastąpić.

Polsat wybrał już następczynię Katarzyny Dowbor w "Nasz nowy dom". Dobra decyzja?

W komentarzach widzowie programu nie potrafili ukryć swojego niezadowolenia z faktu, że “jedynie słuszna” prowadząca musiała ustąpić miejsca innej.

- Serio? Pani Dowbor jest niezastąpiona… - pisze jeden  internautów, a kolejny mu wtóruje - Pani Kasi nikt nie zastąpi, ludzie ją pokochali. Zobaczycie, jak stracicie na oglądalności.

Co sądzicie o wyborze stacji? Elżbieta Romanowska sprawdzi się w nowej roli i godnie zastąpi dotychczasową prowadzącą?