Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rozmarzona córka Adama Małysza na ulicach Bari. Przekazała przydatną wiedzę
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 18.05.2022 20:17

Rozmarzona córka Adama Małysza na ulicach Bari. Przekazała przydatną wiedzę

karolina małysz
TRICOLORS/East News

Córka Adama Małysza, Karolina Małysz-Czyż, ostatnio odwiedziła Bari. Te wakacje nie są dla niej jednak jedynie urlopem, ale również formą rozwoju własnego biznesu. Relację z podróży zamieściła na Instagramie. Pojawiło się tam sporo przydatnych informacji.

Pociecha najbardziej znanego polskiego skoczka narciarskiego została niedawno żoną Kamila Czyża i to wspólnie z nim rozwija swój nowy biznes.

Córka Adama Małysza na ulicach Bari. Przekazała przydatną wiedzę

Karolina Małysz-Czyż niedawno zakończyła swoją podróż poślubną w Alpach. To właśnie po niej postanowiła wraz z mężem stworzyć miejsce, które pozwoli jej zarobić na życie, a przy okazji pozwoli na mnóstwo podróży.

"Czyżby podróż" to autorski blog podróżniczy córki Adama Małysza i jej męża. Nazwa wzięła się od nazwiska młodej pary. Jednocześnie od razu ma wskazywać na to, jaki jest właściwy temat instagramowego profilu.

Córka Adama Małysza wybrała jako swój następny cel włoskie Bari. Prócz miłego wypoczynku i intensywnego zwiedzania, Karolina postanowiła opowiedzieć o tym, co może przydać się każdej osobie, która zdecyduje się na podróż do tego niezwykłego miejsca.

- Stare miasto Tętniące życiem w nocy, a senne za dnia, nadmorski klimat i przepyszne jedzenie. Tak opisalibyśmy to miejsce. W Bari spędziliśmy najwięcej czasu, ponieważ to tutaj nocowaliśmy - pisała.

Wskazała na uroki i historię danego miejsca oraz podała cenę zwiedzania dla tych, którzy postanowią kupić bilet do zamku. W wyróżnionej relacji o całym regionie Appulli, Małysz-Czyż podała dokładne ceny przejazdów oraz biletów wstępu. Pokazała, jak zaplanować całą podróż.

Małżeństwo opowiedziało również, jak dojechać do okolicznych miast i miasteczek. Jednym z nich było Monopoli, ale para odwiedziła również Locorontodo uważane za jedne z najpiękniejszych włoskich miasteczek.

To dopiero początek podróżniczej drogi "Czyżby podróż". Jak na razie profil ma jedynie 704 obserwujących, ale córka Adama Małysza bardzo się stara ten stan zmienić, korzystając ze swojej pokaźnej bazy ponad 23 tys. obserwujących na jej własnym profilu. Czy ta sztuka jej się uda?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl