Rozrywka.Goniec.pl

Rex Features/EAST NEWS

Poddane królowej Elżbiety II twierdzą, że monarchini ukazała im się na niebie. Fotografie stały się hitem sieci

9 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Królowa Elżbieta II rzekomo miała ukazać się na niebie dwóm kobietom z Wielkiej Brytanii. Na dowód jedna z nich zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie zjawiska, które zaobserwowała podczas jazdy samochodem. W chmurach widocznych na fotografiach ciężko dopatrzyć się jednak wizerunku zmarłej monarchini.

Śmierć królowej Elżbiety pozostawiła poddanych w rozpaczy. Do tego stopnia, że niektórym z nich wydaje się, że zmarła władczyni przekazuje im z nieba tajemnicze znaki.

Królowa Elżbieta ukazuje się na niebie?

"Widzę buzię! Buzię widzę w tym tęczu" krzyknęłaby z pewnością na widok zdjęć, które pojawiły się dziś w mediach społecznościowych, bohaterka viralowego polskiego filmu, który swego czasu podbił YouTube. W istocie dokładnie takie same wrażenia odniosła para kobiet, która podróżowała autem w Wielkiej Brytanii. Jedna z nich zarzeka się, że w pewnym momencie na niebie ukazała jej się postać Elżbiety II.

Królowa Wielkiej Brytanii zmarła 8 września w wieku 96 lat, pozostawiając w rozpaczy nie tylko swoich poddanych, ale również miliony ludzi na całym świecie, które podziwiały ją przez 70 lat działalności. Nic zatem dziwnego, że emocje udzielają się pogrążonym w żalu miłośnikom Elżbiety II, którzy nie mogą pogodzić się ze stratą ukochanej monarchini.

Nieprawdopodobne zjawisko czy naiwne złudzenie?

- Jadę do domu, gdy nagle Lacey zaczyna krzyczeć "o, mój Boże!". Spanikowałam. Następnie wskazała mi na niebo - relacjonowała jedna z kobiet, która zamieściła na Facebooku post dotyczący rzekomego wizerunku Elżbiety II na niebie.

Jako dowód kobieta załączyła do swojego postu kilka fotografii wspomnianej chmury, mającej układać się w kształt królowej. Przypatrując się im ciężko jednak tak naprawdę dostrzec tam coś poza... chmurą na niebie.

Jeden z internautów postanowił pójść o krok dalej i w przerobionej grafice w sekcji komentarzy wskazał, gdzie na zdjęciu powinniśmy dopatrywać się oczu monarchini, gdzie rzekomego kapelusza itd.

facebook.com/leanne.findlay.16
facebook.com/leanne.findlay.16

Post Brytyjki traktować jednak należy jako ciekawostkę i dowód na to, że rozpacz po stracie przybiera różne formy. Być może w ten sposób kobiecie, która "zauważyła" na niebie postać Elżbiety łatwiej będzie przejść żałobę po swojej ukochanej królowej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Doda wywołała burzę w sieci wypowiedzią o Elżbiecie II. „Nie wierzę, że ona to powiedziała”, nie hamowała się

  • "Sanatorium miłości". Iwona i Gerard zdradzają, kiedy wezmą ślub. Już ustalili termin

  • Elżbieta II zmarła w wyjątkowym dla siebie miejscu. To właśnie tam zaręczyła się z księciem Filipem

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]