Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Paweł Małaszyński rzadko dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi życia prywatnego. Tym razem jednak aktor zaskoczył swoich wielbicieli i pokazał w sieci zdjęcie 19-letniego syna Jeremiasza. W minioną sobotę chłopak hucznie bawił się bowiem na studniówce. Internauci nie mogli dojść do porozumienia, do kogo jest bardziej podobny, ale zgodnie przyznali, że nastolatek niejednej dziewczynie mógłby skraść serce.

Paweł Małaszyński chroni swoją prywatność

Paweł Małaszyński od lat obecny jest na polskiej scenie teatralnej i filmowej, ale mimo tego nie uległ presji otoczenia, by, podobnie jak jego niektórzy koledzy z branży, całkowicie odkryć się przed swoimi fanami.

Aktor znany przede wszystkim z kultowej produkcji "Magda M.", która uczyniła z niego swego czasu bożyszcze Polek, co prawda nigdy nie krył, że jest w szczęśliwym związku małżeńskim oraz ma dwójkę dzieci, jednak prawa do prywatności swoich pociech strzegł ponad wszystko.

Z tego powodu chętnie pokazywał się w towarzystwie ukochanej Joanny Chitruszko, ale nigdy nie zabierał na ścianki Jeremiasza i Lei. Bardzo sporadycznie publikował także ich zdjęcia w mediach społecznościowych, aż do minionej soboty, kiedy to na Facebooku pochwalił się fotografią 19-letniego syna.

Aktor "Magdy M." pokazał zdjęcie syna ze studniówki

- Czas płynie bardzo szybko i wychodzi na to, że zostało 100 dni do matury - napisał Paweł Małaszyński, zamieszczając obok zdjęcie, na którym jego starsza latorośl pozuje ubrana w elegancki garnitur ze swoją koleżanką. Jak nietrudno się domyślić, fotografia została wykonana podczas studniówki , czyli uroczystego balu organizowanego dla uczniów ostatnich klas szkół średnich kilka miesięcy przed egzaminem dojrzałości.

Internauci zachwyceni Jeremiaszem Małaszyńskim

Zaskoczeni internauci nie kryli zachwytu nad parą uwiecznioną na zdjęciu i sugerowali, że 19-letni Jeremiasz, podobnie jak jego ojciec kiedyś, z pewnością nie będzie mógł opędzić się od adoratorek. Mniej zgodni byli natomiast co do tego, do kogo bardziej podobny jest chłopak.

- Przystojny po Tacie; Czysta mama....z domieszką uśmiechu taty; Ale podobny do mamy - wymieniali się spostrzeżeniami, jednocześnie życząc synowi gwiazdora powodzenia w maju. Jeremiasz Małaszyński prowadzi swój własny profil na Instagramie, z którego możemy dowiedzieć się m.in. iż gra w klubie piłkarskim RKS Okęcie. Poza tym lubi sporty zimowe i chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Facebook, Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Ada Rymaszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]