Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski wspomniał o swoim dzieciństwie. Do dziś nie może pogodzić się z jedną rzeczą
Monika Majko
Monika Majko 10.02.2022 20:19

Michał Wiśniewski wspomniał o swoim dzieciństwie. Do dziś nie może pogodzić się z jedną rzeczą

Michał Wiśniewski
TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski jest niezwykle dumny ze swoich dzieci i utrzymuje z nimi świetny kontakt. Niedawno gwiazdor opublikował w sieci zdjęcie córek, na którym obie mają zaledwie kilka lat. Piosenkarz wspomniał, że sam posiada bardzo niewiele swoich fotografii z dzieciństwa, które spędził w Domu Dziecka i rodzinach zastępczych.

Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że jego dzieciństwo nie należało do łatwych. Rodzice piosenkarza zmagali się z uzależnieniem od alkoholu, a on sam do 7. roku życia mieszkał z babcią. Po śmierci seniorki piosenkarz trafił na rok do Domu Dziecka, a następnie tułał się po rodzinach zastępczych.

Michał Wiśniewski w dzieciństwie przeżył prawdziwy koszmar

Przez jakiś czas Michał Wiśniewski zupełnie nie miał kontaktu ze swoim tatą, który przebywał w więzieniu. Spotkali się dopiero gdy przyszły piosenkarz skończył 13 lat, a niedługo później wydarzyła się tragedia.

- Ojciec był właśnie na wolności, mieszkał z moimi braćmi w domu w Łodzi. Pojechałem do nich dzień przed swoimi urodzinami. Nawet fajnie mi się z nim rozmawiało. Umówiliśmy się na dalsze spotkania. Następnego dnia pod moją szkołę przyszła jego kobieta i powiedziała, że popełnił samobójstwo. Podciął sobie żyły - wyznał Michał Wiśniewski, cytowany na łamach "Vivy".

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Choć Michał Wiśniewski nie zaznał ciepła w rodzinnym domu, po latach wybaczył swojej matce, z którą dziś utrzymuje stały kontakt. Gwiazdor stara się również być dobrym ojcem dla swoich dzieci, których ma aż pięcioro.

Michał Wiśniewski przyznał, że nie ma zbyt wielu zdjęć z dzieciństwa

Od czasu do czasu piosenkarz dzieli się z fanami zdjęciami z przeszłości na swoim Instagramie. Niedawno opublikował w sieci fotografię swoich córek, zrobioną gdy dziewczynki miały zaledwie po kilka lat.

- Czasami odkrywam takie perełki wśród odmętów kilkuset tysięcy zdjęć, zrobionych przez siebie, nadesłanych czy udostępnionych przez lata - wyznał gwiazdor.

Michał Wiśniewski wspomniał także, że sam nie posiada wielu zdjęć z okresu dzieciństwa. Piosenkarz dosadnie zaznaczył także, że nazywanie tego okresu w jego życiu "dzieciństwem" budzi wątpliwości.

- Wiem, że się powtarzam, ale do roku 1995 swoich zdjęć mam jedynie około 20. Chyba przesadziłem o połowę. Własne dzieciństwo (?) pozostało jedynie w ułamkach wspomnień - dodał nostalgicznie lider grupy "Ich Troje".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Viva/Goniec