Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz zamierza ochrzcić swojego syna? Gwiazdor zdecydował, jasna deklaracja

27 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną kilka dni temu powitał na świecie syna Borysa. Popularny prezenter Polsatu zdradził, jakie ma plany na najbliższą przyszłość dziecka. Postanowił postąpić wbrew obowiązującej "modzie".

Krzysztof Ibisz to bez wątpienia jedna z najważniejszych twarzy Polsatu . Przez całą swoją karierę poprowadził mnóstwo programów i ważnych wydarzeń. Nie dziwi więc, że został prowadzącym jednego z najpopularniejszych programów stacji - "Tańca z gwiazdami ".

Krzysztof Ibisz zdecydował się ochrzcić syna

Popularny prezenter w ubiegłym roku po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką została młodsza o 27 lat modelka Joanna Kudzbalska. Z poprzednich związków ma dwóch synów, ale marzył z ukochaną o powiększeniu rodziny.

Kilka dni temu media obiegła nowina, że marzenie się ziściło. Joanna Ibisz urodziła tuż przed wyznaczonym terminem, ale szczęśliwie obyło się bez jakichkolwiek komplikacji.

Para postanowiła podjąć ważną decyzję co do przyszłości syna. Wbrew ostatniej modzie, mały Borys zostanie ochrzczony. Ostatnio gwiazdy, które niedawno zostały rodzicami, coraz częściej deklarują, że nie zamierzają ochrzcić swoich dzieci.

Wśród celebrytów, którzy tak postąpili, wymienić można Małgorzatę Rozenek, czy Agnieszkę Włodarczyk. Krzysztof Ibisz w rozmowie z portalem Pomponik.pl zdradził, że nie zamierza wpisywać się w ten "trend".

- Myślę, że tak, ale muszę przyznać, że tyle emocji towarzyszyło nam w czasie zarówno ciąży, zwłaszcza tych ostatnich tygodni, oraz w czasie porodu, że nie rozmawialiśmy o tym, ale myślę, że raczej na pewno tak - zdradził świeżo upieczony ojciec.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]