Rozrywka.Goniec.pl

Justyna Żyła TRICOLORS/East News

Justyna Żyła znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Była żona Piotra Żyły pokazała ukochanego

10 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Justyna Żyła pokazała nowego partnera. Była żona Piotra Żyły opublikowała zdjęcie swojej sympatii w romantycznej, górskiej scenerii. Co wiemy o ukochanym 35-latki?

Justyna Żyła przez wiele lat znana była jako żona jednego z najbardziej utytułowanych polskich skoczków narciarskich - Piotra Żyły. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak i para podjęła decyzję o rozstaniu, które przebiegło w atmosferze skandalu. Szybko okazało się, że sportowiec spotyka się z młodszą partnerką, którą matka jego dzieci oskarżała o rozbicie swojego małżeństwa.

W pewnym momencie Justynie puściły wszelkie hamulce i zaczęła publicznie prać brudy. Sfrustrowana kobieta nie oszczędzała byłego męża i jego nowej partnerki w mediach społecznościowych, co jakiś czas ujawniając nowe fakty i wyciągając na światło dzienne prywatne wiadomości wymieniane ze skoczkiem.

W międzyczasie Justyna stała się celebrytką, a widzowie z zaciekawieniem śledzili jej taneczne poczynania w programie "Taniec z Gwiazdami". Była żona Piotra Żyły nabrała na tyle pewności siebie, że zapozowała również w sesji fotograficznej do "Playboya".

Z czasem na zaczepki zaczął odpowiadać Piotr Żyła, a słowne potyczki byłych małżonków wydawały się nie mieć końca. W końcu jednak emocje opadły i sytuacja nieco się uspokoiła. Wyglądało na to, że Justyna i Piotr w końcu się pogodzili.

Justyna Żyła pokazała nowego partnera

Związek Piotra Żyły z młodszą o 11 lat Marceliną Ziętek trwa w najlepsze i wszystko wskazuje na to, że również Justyna odnalazła w końcu szczęście w ramionach nowego partnera. 35-latka opublikowała ostatnio zdjęcie swojej sympatii.

- Tam mosz Kochanie Groń - napisała Żyła na Instagramie pod zdjęciem ukochanego.

Z opisu fotografii wynika, że jej nowy wybranek to rodowity góral. Jak widać, oboje kochają góry i to by było na tyle z faktów o tajemniczym mężczyźnie. Pozostaje tylko na bieżąco śledzić Instagramowe konto Justyny i czekać na dalsze informacje związane z jej nowym partnerem.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Adek WWA. Przyczyna śmierci rapera jest nieznana
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]