Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Izabela Małysz miała zwyzywać dzieci fanki. Skandaliczne oskarżenia, żona skoczka nie wytrzymała
Alicja Czepli
Alicja Czepli 01.07.2022 22:10

Izabela Małysz miała zwyzywać dzieci fanki. Skandaliczne oskarżenia, żona skoczka nie wytrzymała

Izabela Adam Małysz
Instagram / Izabela Małysz

Pod najnowszym postem Izabeli Małysz znaleźć można niewybredny komentarz. Jedna z internautek zarzuca jej wyjątkowo grubiańskie zachowanie wobec... dzieci. Celebrytka dosadnie jej odpowiedziała.

Niełatwa sława Adama i Izy Małyszów

Izabela Małysz głównie jest kojarzona jako żona znanego skoczka narciarskiego, Adama Małysza. Jeden z najsłynniejszych polskich sportowców, choć już od lat nie pracuje już w zawodzie, zapisał się w historii polskiego sportu na tyle wyraźnie, że wciąż jest rozpoznawalny przez kolejne pokolenia fanów.

Niedawno żona sportowca zaczęła jednak pracować na własne nazwisko w showbiznesie. Prowadzi popularny profil na Instagramie, w zeszłym roku wzięła także udział w popularnym show tanecznym "Taniec z Gwiazdami".

Choć parę trudno nazwać rasowymi celebrytami, wciąż pozostają jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Do znanego skoczka do dziś ustawiają się kolejki fanów z prośbą o wspólne zdjęcie, co - trzeba przyznać - może być uciążliwe. Ostatnie wydarzenia pokazują, że na taki koszt sławy Małyszowie niekoniecznie byli gotowi.

W ostatnich dniach para przebywała na malowniczych wakacjach w Chorwacji, co Izabela Małysz postanowiła uwiecznić postem na Instagramie z malowniczym zdjęciem, na którym pozuje razem z mężem nad taflą morza. Okazuje się jednak, że nie wszystkim przypadło to do gustu - w komentarzach wywiązała się prawdziwa internetowa awantura.

Izabela Małysz skrytykowana przez internautkę

Pod postem roi się od komentarzy pełnych zachwytu nad wszystkim - malowniczym widokiem, zakochaną parą, kreacją Izabeli Małysz. Jednak wśród tych jednogłośnych zachwytów pojawił się jeden głos, który zwrócił uwagę na zupełnie inną sytuację.

- Prawdziwego charakteru Pani Izabeli nie widać. Wydarzenie z ostatniego tygodnia, dzieci poprosiły o zdjęcie z Panem Adamem, na co Pani Izabela wyzwala dzieci od małp. (...). Tak dla Jest Pani tylko żoną wspaniałego polskiego sportowca, którego podziwia cała moja rodzina - takim komentarzem zaśmieciła piękny post Izabeli Małysz jedna z internautek. Izabela Małysz jednak zamiast zignorować niepochlebny komentarz, czy - co typowe dla wielu internetowych sław - usunąć go i zablokować użytkowniczkę, zdecydowała się jej odpowiedzieć i przy okazji wyjaśnić całą sytuację. Wszystko zrzuciła na koleżankę, która miała wówczas być z nimi i której reakcja nie tylko nie była tak agresywna, jak zarzuciła to internautka, ale również pojawiła się w odpowiedzi na nieodpowiednie zachowanie tych osób.

- Chyba Pani jednak pomyliła osoby. Byliśmy większą grupą i KOLEŻANKA grzecznie zapytała dzieci, „Czy są w zoo” - na różne reakcje (niekoniecznie poprawne!) na widok mojego męża. (...) PS. „Tylko -żona” - odpowiedziała dosadnie Małyszowa. Komu wierzycie w tej awanturze?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi: Adam Małysz