Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Wolny jak zwykle szybko zareagował [MAMY NAGRANIE]
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 04.07.2022 10:35

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Wolny jak zwykle szybko zareagował [MAMY NAGRANIE]

Wpadka Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"
East News / Screen Piotr Dutka

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Prowadząca, jak zwykle, mogła liczyć na szybką reakcję i wybawienie współgospodarza programu Tomasza Wolnego. Co tym razem przydarzyło się Idzie Nowakowskiej w programie na żywo? Zobaczcie nasze wideo.

Wpadka Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"

W poniedziałkowym (4.07.2022) wydaniu "Pytania na śniadanie" z okazji Dnia Niepodległości obchodzonego w USA mówiono o Stanach Zjednoczonych właśnie. W jednym z wejść gospodarze programu wraz z gośćmi mieli porównywać dwa wybrzeża Ameryki: wschodnie i zachodnie.

- Pierwsze pytanie otwierające i zamykające kwestię: wschód czy zachód? - powiedział Tomasz Wolny dodatkowo gestykulując na lewo i prawo.

W tym momencie Ida Nowakowska, którą lwią część swojego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych pospieszyła z tłumaczeniem pytania swojego kolegi:

- North or South? - pokazując górę i dół.

Resztę artykuły przeczytasz pod nagraniem:

Ida Nowakowska jak zwykle mogła liczyć na współprowadzącego, który natychmiast poprawił jej wpadkę.

- Actually, East or West?

Na Nagraniu dokładnie widać, jak gospodyni "Pytania na śniadanie" zrozumiała swój błąd i zaczyna się z niego śmiać.

Być może to nie jest duża wpadka, jednak Ida Nowakowska, która dużą część życia spędziła w USA, co zresztą niejednokrotnie podkreślała podczas programu, nie powinna mieć problemu z przetłumaczeniem tak prostego zdania. A może to nie tylko kwestia tłumaczenia?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl