Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Córka Michała Wiśniewskiego pali papierosy? W sieci pojawiło się nagranie osiemnastolatki

1 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Córka Michała Wiśniewskiego zamieściła w sieci nagranie, na którym widzimy ją palącą elektronicznego papierosa. Lider Ich Troje z pewnością może się zmartwić, Fabienne ma w końcu zaledwie osiemnaście lat.

Można spodziewać się, że po uzyskaniu pełnoletniości przez córkę Michała Wiśniewskiego, jej ojciec traci pełną kontrolę nad jej wyborami. Nawet, jeśli nie są one dobre dla jej zdrowia.

Córka Michała Wiśniewskiego pali!

Co roku w wyniku chorób spowodowanych paleniem papierosów, na świecie umiera prawie 6 mln ludzi. Z pozoru niewinny "dymek" może zakończyć się trwałym uzależnieniem, z którego niełatwo się wycofać.

Świadomość tego ma z pewnością córka Michała Wiśniewskiego - Fabienne , która mimo wszystko zaskoczyła internautów, publikując na swoim InstaStory nagranie przedstawiające ją trzymającą w dłoni elektronicznego papierosa.

instagram.com/fabbka
instagram.com/fabbka

Zaledwie 18-letnia dziewczyna od jakiegoś czasu publikuje na swoim Instagramie fotografie i filmiki. Gwiazda doczekała się już prawie 33 tys. obserwatorów.

Fabienne Wiśniewska to drugie dziecko Michała Wiśniewskiego i pierwsza córka. Jej matką jest Mandaryna , z którą lider Ich Troje był w związku małżeńskim w latach 2002-2006.

Ojciec i córka we wspólnym programie

Jakiś czas temu córka Michała Wiśniewskiego pojawiła się wraz ze swoim tatą w programie "Wielka ucieczka", gdzie wcielali się w więźniów i musieli uciec przed strażnikami. Fabienne wyznała później, że świetnie się bawiła na planie.

- To była niesamowita przygoda i fajnie się współpracowało z tatą, nigdy w ciągu jednego dnia nie zrobiliśmy razem tak wiele dziwnych rzeczy - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Do tej pory Michał Wiśniewski doczekał się jeszcze synów: Xaviera i Falco oraz dwóch kolejnych córek: Etiennette oraz Vivienne . Niektóre z dzieci zdecydowały się podążyć drogą sławnego ojca i rozpocząć karierę muzyczną.

Śpiewane przez Etiennette i Vivienne utwory dostępne są w sieci i cieszą się dużą popularnością. Nie mniejsze zachwyty wzbudza też Xavier, który sprawdza się jako raper.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]