Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Grabowski w zaskakujących słowach o Krystynie Feldman. Aktor nie ma miłych wspomnień?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 29.08.2022 22:32

Andrzej Grabowski w zaskakujących słowach o Krystynie Feldman. Aktor nie ma miłych wspomnień?

Andrzej Grabowski o Krystynie Feldman
(fot. screen z youtube.com/Polsat)

Andrzej Grabowski miał okazję pracować z Krystyną Feldman na planie "Świata według Kiepskich". Swego czasu jeden z dziennikarzy zapytał go o wspomnienia związane z serialową babką Kiepską. Aktor odpowiedział w zaskakujący sposób.

"Świat według Kiepskich" - bohaterowie

"Świat według Kiepskich" to już w zasadzie kultowy serial. Sitcom zadebiutował na antenie Polsatu w 1999 roku i skradł serca milionów Polaków. Bohaterowie tej produkcji są charakterystyczni i wyjątkowi pod wieloma aspektami. Każda z postaci stała się swoistym fenomenem w polskiej popkulturze.

Jedną z niezapomnianych bohaterek "Świata według Kiepskich" jest Rozalia Kiepska znana jako babka Kiepska, grana przez Krystynę Feldman. Mimo że aktorka nie żyje już od przeszło 15 lat, to wciąż jest często wspominana.

Andrzej Grabowski o Krystynie Feldman

W jednym z wywiadów dla "Faktu" Andrzej Grabowski został zapytany o wspomnienia związane z Krystyną Feldman właśnie. Nie da się ukryć, że serialowy Ferdek spędzał z tą aktorką dużo czasu na planie. Dziennikarz tabloidu zapewne liczył na barwne wspomnienia i niesłyszane do tej pory zakulisowe historie. Przeliczył się. Aktor odpowiedział w zaskakujący sposób.

- Hm… Pani Krystyna Feldman… Ona nie była taką „słodką babką”, słodką osobą, ciepłą. Ona potrafiła przywalić ostro. Potrafiła być naprawdę mocną kobietą – mimo mikrego wzrostu i mikrej postury - mówił serialowy Ferdek Kiepski.

Po chwili zastanowienia dodał, ku zaskoczeniu rozmówcy, że nie ma specjalnie miłych wspomnień związanych z Krystyną Feldman.

-  Nie przypominam sobie niczego takiego. Ani złego, ani nadzwyczaj dobrego, związanego z Krysią Feldman. Odpowiedź Andrzeja Grabowskiego wydaje się tym bardziej nieszablonowa, bo zwykle o zmarłych osobach mówi się niemalże w samych superlatywach. Aktor niby nic złego nie powiedział, ale nie powiedział też nic "nadzwyczaj dobrego związanego z Krystyną Feldman".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt