Rozrywka.Goniec.pl

(fot. instagram.com/aga_wozniak_starak/)

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła trzecią rocznicę śmierci męża w wyjątkowy sposób. Piękny hołd dziennikarki

19 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

18 sierpnia 2022 roku miała miejsce 3 rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To z pewnością nie jest łatwy dzień dla Agnieszki Woźniak-Starak, która postanowiła oddać mężowi hołd w wyjątkowy sposób. Towarzyszyli jej przyjaciele.

Trzecia rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia 2022 minęły trzy lata od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Dramatyczne wydarzenia z Mazur co roku poruszają Polaków i wszyscy wracamy do tragicznych chwil z 2019 roku. Wówczas media obiegła wiadomość, że Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany na jeziorze Kisajno. Odnaleziono go dopiero po pięciu dniach, szczegóły tych przerażających wydarzeń przeczytacie w artykule poniżej:

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć o mężu

18 sierpnia bez wątpienia nie jest łatwym dniem dla Agnieszki Woźniak-Starak. Przeszywające serce wspomnienia na pewno wracają do niej jak bumerang, a przeżywanie trudnych chwil nie ułatwia bycie osobą publiczną. W rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wszystkie oczy są bowiem skierowane na wdowę właśnie, a media tylko czekają na jakiś jej gest. Gwiazda TVN przy takich okazjach zwykle publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie zmarłego męża . Tym razem prezenterka była nieaktywna na Instagramie.

Jak się okazuje, Agnieszka Woźniak-Starak co roku, w dzień śmierci Piotra jeździ na Mazury i pływa motorówką po jeziorze, aby uczcić jego pamięć. Teraz nie było inaczej... Podobnie jak trzy lata temu, 44-latka pojechała prosto z Top of the Top Sopot Festival na Mazury.

Razem z przyjaciółmi pływali łodziami po jeziorze zapalając wodne znicze. Wszystko uwiecznił z ukrycia fotoreporter "Super Expressu" i mimo że nie pochwalamy takiego wchodzenia w życie z butami, to trzeba przyznać, że ten sposób upamiętnienia ukochanego wycisnął nam łzy z oczu.

Agnieszce Woźniak-Starak towarzyszyli przyjaciele, wśród których dało się zauważyć Katarzynę Kolendę-Zaleską i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska miała groźny wypadek. Gwiazda TVP ujawniła niepokojącą prawdę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]