Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.06.2022 17:56

Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują

Screen Instagram / Piotr Rubik
TRICOLORS/East News

Agata i Piotr Rubikowie wzięli ślub w 2008 roku. Dziś nie potrafią przypomnieć sobie wiele z wesela, które nastąpiło po ceremonii. Bardzo żałują, że nie zatrudnili kamerzysty, który udokumentowałby uroczystość.

Przypadek Agaty i Piotra Rubików może okazać się cenną wskazówką dla planujących ślub. Może warto zrezygnować z fotobudki na rzecz zatrudnienia "pana z kamerą"?

Ślub Agaty i Piotra Rubików... w niepamięci

Agata i Piotr Rubikowie poznali się w 2005 r. podczas wyborów Miss Polski, w których startowała przyszła małżonka gwiazdora. Muzyk, choć starszy od swojej wybranki o 18 lat, zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Trzy lata później para stanęła na ślubnym kobiercu, rozłożonym w kościele św. Jadwigi we Wrocławiu. Choć zakochani nie przykładali zbyt dużej wagi do hucznej organizacji wydarzenia, po nabożeństwie zorganizowane zostało wesele.

Tradycyjnie, zaczęło się od pierwszego tańca. Do jakiej piosenki tańczyli Piotr i Agata Rubikowie? Nie wiadomo, nie pamięta dziś tego nawet małżeństwo, o czym w rozmowie z "Jastrząb Post" poinformowała żona artysty.

- Mój brat mi dzisiaj napisał, że to był zespół Simply Red, ale kompletnie nie pamiętam utworu. Po prostu zapomniałam. Piotr też nie pamięta - wyznała.

Pamiętajcie narzeczeni - kamerzystę czas docenić!

Dziś wiele par przygotowujących się do ślubu rezygnuje z kamerzysty weselnego, stawiając głównie na fotografów. O błędzie takiej decyzji przekonuje Agata Rubik.

- Bardzo tego żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na film wideo - powiedziała gwiazda.

Co ciekawe, przyznała, że dzień ślubu bardzo zapadł jej w pamięć, choć sprawami organizacyjnymi zajmowała się jej mama. Od tamtego czasu minęło jednak 14 lat i dziś nie jest jej łatwo przypomnieć sobie niektórych elementów uroczystości.

Zdecydowanie ważniejsze od samego udokumentowania ślubu jest jednak wyznanie, które wyrzekli wobec siebie małżonkowie. Zwracając uwagę fakt, że Rubikowie uchodzą za jedną z najwspanialszych par polskiego show-biznesu, okazało się ono prawdziwe i trwałe.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl