Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > 30-lecie Polsatu. Paulina Sykut-Jeżyna brała udział w "Idolu". Pamiętacie jej występ? Bardzo się zmieniła?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 17.11.2022 08:28

30-lecie Polsatu. Paulina Sykut-Jeżyna brała udział w "Idolu". Pamiętacie jej występ? Bardzo się zmieniła?

Paulina Sykut-Jeżyna
(fot. instagram.com/paulinasykutjezyna/polsatofficial)

Paulina Sykut-Jeżyna od lat jest jedną z twarzy Polsatu. Niewiele jednak osób pamięta, że prezenterka startowała kilkanaście lat temu w "Idolu". Stacja przypomniała jej występ z okazji swojego 30-lecia.

Paulina Sykut-Jeżyna w "Idolu"

Paulina Sykut-Jeżyna startowała kilkanaście lat temu w 2. edycji "Idola". Z okazji 30-lecia Polsat wspomina swoje początki i na Instagramie opublikował nagranie z udziału prezenterki w muzycznym show. "22-letnia studentka kulturoznawstwa z Puław. Lubi wielu artystów, ale żadnego nie może nazwać swoim idolem" - słyszymy w zapowiedzi.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Sama Paulina Sykut-Jeżyna wzruszyła się na to wspomnienie i zdradziła pewne plany. "Ojej! Dziękuję! To był wspaniały czas" - napisała prezenterka, a później dodała: "Zaśpiewam na 30 leciu". Jeśli nie widzicie filmiku poniżej to możecie go obejrzeć tutaj.

Paulina Sykut-Jeżyna na nagraniu sprzed 19 lat

Krótkie wspomnienie z Pauliną Sykut-Jeżyną wzbudziło zachwyt wśród internautów, którzy nie szczędzili prezenterce komplementów.

  • "Bardzo cenię Paulinę. Żyje z dala od skandali. Ma normalną rodzinę. Jest profesjonalistką. W dodatku jest piekną i mądrą kobietą".

  • "Pamiętam. Pięknie to zaśpiewała aż się wzruszyłam".

  • "Prześlicznie w tej fryzurze i tym kolorze".

A Wy co sądzicie o występie Pauliny Sykut-Jeżyny?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: