Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zacznie się już dziś wieczorem. Miliony Polaków zasiądą przed telewizorami
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 29.09.2023 11:10

Zacznie się już dziś wieczorem. Miliony Polaków zasiądą przed telewizorami

Telewizor
Pixabay

Stacje telewizyjne przygotowały dla widzów kilka ciekawych propozycji. W ten piątkowy wieczór Polacy będą mogli zasiąść przed ekranami i zrelaksować się podczas oglądania uwielbianych formatów. Każdy z pewnością znajdzie dziś coś dla siebie. 

TVN wyemituje prawdziwy hit

W TVN już o godzinie 20:00 będzie można oglądać “Legion samobójców”. Jest to amerykański film akcji, który powstał na podstawie drużyny antybohaterów o tej samej nazwie, znanej z komiksów DC Comics.

Produkcja została napisana i wyreżyserowana przez Davida Ayera i opowiada o oddziale skazańców, który zostaje wysłany na wyspę Corto Maltese. Drużyna ma wykonać misję w zamian za zredukowanie wyroków.

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Co ciekawego obejrzymy w Polsacie?

Polsat o godzinie 20:05 zaprezentuje znany format “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestnicy programu mają za zadanie jak najwierniej odwzorować występy artystów polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. 

Dzisiejszy epizod będzie stanowił półmetek tej odsłony show, dlatego będzie wyjątkowy. Uczestnicy programu: Ewelina Flinta, Marcin Januszkiewicz, Pola Gonciarz, Kuba Szmajkowski, Magdalena Kumorek, Jakub Gąsowski, Nick Sinckler i Jagoda Szydłowska zaśpiewają piosenki z filmów.

W TVP1 kultowa komedia

W TVP1 dziś o 21:30 zobaczymy komedię “Kochaj albo rzuć”. Film powstał w 1977 roku i został wyreżyserowany przez Sylwestra Chęcińskiego. To trzecia część opowieści o rodzinach Pawlaków i Kargulów. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka, Ania, otrzymują zaproszenie do Chicago od Johna Pawlaka. Na miejscu okazuje się, że John zmarł, a na ceremonii pogrzebowej pojawia się nowy tajemniczy członek rodziny. 

Tagi: dziś w tv