Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wpadka w "DDTVN". Marcin Prokop został upomniany przez gościa programu
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 29.09.2023 12:42

Wpadka w "DDTVN". Marcin Prokop został upomniany przez gościa programu

Marcin Prokop i Dorota Wellman
fot. Instagram @dziendobrytvn

Marcin Prokop w jednym z ostatnich wydań programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN” zdecydowanie nie miał szczęścia. Gospodarz już na samym początku odcinka został upomniany przez gościa show, Magdę Gessler. Prokop prawie został uderzony odłamkiem talerza, rzuconego przez restauratorkę. Co dokładnie się wydarzyło?

Wpadki są nieodłącznym elementem programów na żywo

Nieodłącznym elementem programów na żywo są wpadki. I choć prezenterzy starają się ich unikać za wszelką cenę, to nie zawsze udaje się im zapobiec. Przekonał się o tym chociażby Marcin Prokop, któremu na wizji pękły spodnie, a w wyniku tańców na podłodze porwała się marynarka. Prowadzący “Dzień Dobry TVN” ostatnio znowu zmierzył się z trudną sytuacją przed kamerami. Co się wydarzyło?

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Magda Gessler w "Dzień Dobry TVN"

Czwartkowe wydanie “DDTVN” rozpoczęło się inaczej niż zwykle. Widzów niespodziewanie przywitała Magda Gessler, która w dodatku miała na sobie okulary ochronne. Do gwiazdy “Kuchennych rewolucji” dołączył Marcin Prokop, który już po chwili został upomniany przez restauratorkę za to, że niepoprawnie rzuca talerzami. Według Gessler, musi mieć to swoje uzasadnienie, a prezenter takowego nie posiadał. Magda natomiast pojawiła się w śniadaniówce, aby rzucać talerzami w słusznych celach.

Niebywałe sceny w "DDTVN"

Gwiazda stwierdziła, że hałas tłuczonej ceramiki obudzi kobiety, które nie chcą głosować w wyborach parlamentarnych. - Nie jesteśmy na „Kuchennych Rewolucjach”, ponieważ jesteśmy w Warszawie i wszyscy jesteśmy dobrze przebudzeni. W związku z tym budzę wyłącznie młode kobiety, które nie chcą iść na wybory, którym się wydaje, że wszystko będzie samo, że mężowie wszystko załatwią i chowają głowę w poduszkę. Od nich zależy los ich córek, babć, wszystkich kobiet w Polsce. Niech one wezmą losy w swoje ręce, więc je tłukę, tłukę je tak, żeby się wreszcie obudziły! Dosyć tego! Co sobie myślą? Że ktoś za nie coś zrobi? Kobiety są najważniejsze, bo są przyszłością tego kraju! Do wyborów mają iść! Mają iść do wyborów - mówiła rzucając talerzami.

Marcin Prokop był zaniepokojony tą sytuacją. Najpierw został zrugany przez Magdę Gessler, a potem prawie oberwał jednym z talerzy. Uratowały go jednak ochronne okulary. Prezenter przyznał, że Magda jest żywiołem, więc nie ma jej tego za złe.