Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Bogumiły Wander to przystojniak. Wiemy, czym się zajmuje i jak wygląda
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 14.09.2023 09:53

Syn Bogumiły Wander to przystojniak. Wiemy, czym się zajmuje i jak wygląda

Bogumiła Wander
Kapif

Marek Żołędziowski to syn Bogumiły Wander i Zbigniewa Żołędziowskiego. Trzeba przyznać, że jest bardzo przystojnym mężczyzną i okazuje się, że wielu kobietom skradł serce. Wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje syn spikerki telewizyjnej. 

Syn Bogumiły Wander to prawdziwy przystojniak

Bogumiła Wander jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Przez wiele lat pracowała dla telewizji publicznej, a od 2005 roku jest żoną żeglarza Krzysztofa Baranowskiego. Trzy lata temu media obiegły smutne informacje dotyczące tego, że dziennikarka zmaga się z chorobą Alzheimera w stopniu zaawansowanym. Ze strony swojego męża otrzymuje dużo wsparcia i pomocy, a z licznych wywiadów z mężczyzną dowiadujemy się, jak obecnie czuje się jego ukochana.  

Mało kto wie, że Bogumiła Wander ma syna z pierwszego małżeństwa. Marek Żołędziowski to bardzo przystojny mężczyzna, do którego ponoć wzdychało wiele kobiet w Warszawie. Urodził się w 1973 roku. Poszedł w zupełnie innym kierunku zawodowym niż jego matka i pracuje w branży reklamowej. Jego początki nie należały do najłatwiejszych. Gdy zaczynał, pracował w małych agencjach, a dopiero później założył jedną z wiodących niezależnych agencji reklamowych. 

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Marek Żołędziowski cieszył się dużym powodzeniem u kobiet

Okazuje się, że Marek Żołędziowski cieszył się dużym powodzeniem u kobiet w Warszawie. Zakochał się jednak w prawniczce Marcie Banaszczyk i po niedługim czasie wzięli ślub, na którym swoją drogą gościło wiele znanych osób z polskiego show-biznesu. Bogumiłę Wander zawsze rozpierała duma ze swojego syna. 

- Pani wejdzie do internetu, zobaczy Marusia. Marek Żołędziowski. Spełniony. Znający języki. Kiedyś zapowiadałyśmy z Krysią Loską koncert w Operze Leśnej. I tam Magda Mołek powiedziała do mnie: „Oj, pani Bogusiu, jak się pani syn Marek żenił, to wszystkie dziewczyny w Warszawie płakały". Jak jej nie lubić? Bardzo ją lubię. Maruś jest przystojny, ma bardzo dobre serce, jest dojrzałym mężczyzną, ma dwójkę dzieci – mówiła przed laty w wywiadzie dla WP Kobieta. 

Bogumiła Wander kocha swoje wnuki

Marek Żołędziowski doczekał się z żoną dwójki dzieci. Bogumiła Wander bardzo kocha wnuki, ale wspominała, że syn i synowa nie nie chcieli, aby się nimi opiekowała. - Syn z synową nie chcieli, żebym zajmowała się wnukami [...]. Nie podrzucają mi ich. Oni sami świetnie radzą sobie z dziećmi. Zresztą mają drugą babcię, która mieszka blisko nich. Ale nie ukrywam, że uwielbiam swoje wnuki - dodała Bogumiła Wander w rozmowie z WP. 

Wojciech Olkusnik/East News

Źródło: WP Kobieta