Rozrywka.Goniec.pl > Bogumiła Wander

Bogumiła Wander

Bogumiła Wander
14.09.2023 09:53 Syn Bogumiły Wander to przystojniak. Wiemy, czym się zajmuje i jak wygląda

Marek Żołędziowski to syn Bogumiły Wander i Zbigniewa Żołędziowskiego. Trzeba przyznać, że jest bardzo przystojnym mężczyzną i okazuje się, że wielu kobietom skradł serce. Wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje syn spikerki telewizyjnej. 

Bogumiła Wander
12.09.2023 15:13 Były mąż Bogumiły Wander miał zrobić coś strasznego. Znane są porażające szczegóły

Bogumiła Wander przed laty była jedną z najpopularniejszych prezenterek. Była niezwykłą gwiazdą, o przecudnej urodzie i niebywałej klasie. Obecnie cierpi na Alzheimera, przebywa w domu opieki, a w tych ciężkich chwilach wspiera ją mąż. Krzysztof Baranowski oraz prezenterka TVP przed laty wyjawili, co spotkało ich ze strony poprzedniego męża gwiazdy Telewizji Polskiej.

Bogumiła Wander
17.07.2023 21:11 Mąż Bogumiły Wander odpiera oskarżenia internautów. "Ja już urobiłem się po łokcie"

Krzysztof Baranowski udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział, w jakim stanie jest obecnie jego żona Bogumiła Wander. Mężczyzna odpowiedział również na zarzuty internautów, według których oddał ją do ośrodka.

Bogumiła Wander
14.07.2023 15:12 Bogumiła Wander była wielką gwiazdą TVP, dziś walczy z okropną chorobą. Do sieci trafiło piękne zdjęcie

Bogumiła Wander przed laty była gwiazdą TVP. Błyszczała nie tylko urodą, ale także intelektem. Obecnie cierpi na chorobę Alzheimera i przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie ma odpowiednią opiekę.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski
08.07.2023 09:23 Dramatyczne informacje o Bogumile Wander. "Pieniądze już się skończyły"

Bogumiła Wander obecnie przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie może liczyć na odpowiednią opiekę. Dbają o nią lekarze i pracownicy, którzy w pocie czoła starają się, by prezenterce, pomimo trudnej choroby, żyło się jak najlepiej. Jej mąż, Krzysztof Baranowski, wyjawił ostatnio dramatyczną prawdę o ich stanie finansowym.

Bogumiła Wander, Agnieszka Woźniak-Starak
07.07.2023 22:25 Agnieszka Woźniak-Starak przed laty naraziła się Bogumile Wander. Musiała się tłumaczyć

Pewien czas temu Agnieszka Woźniak-Starak wdała się w głośny konflikt z legendą polskiej telewizji. Poszło o pamiętne słowa: “nie muszę być nadętą pindą”, które odbiły się szerokim echem w mediach i całej branży dziennikarskiej. 

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski
07.07.2023 14:26 Bogumiła Wander ma kłopoty finansowe? Niespodziewane doniesienia z domu opieki

Obecnie Bogumiła Wander z powodów zdrowotnych przebywa w specjalistycznym ośrodku. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, która zdecydowanie zaniepokoiła fanów prezenterki. Jej mąż, Krzysztof Baranowski, wyznał, że powoli kończą mu się pieniądze ze sprzedaży domu, które przeznacza na opłaty dotyczące pobytu dziennikarki w ośrodku.

Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander
06.07.2023 13:01 Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści. "Sytuacja Bogusi jest dramatyczna"

Krzysztof Baranowski, mąż Bogumiły Wander, od dawna walczy o zdrowie schorowanej żony. Partner ikony polskiej telewizji zmuszony był nawet sprzedać dom, aby opłacić pobyt ukochanej w specjalistycznym ośrodku. Niestety, mężczyzna poinformował właśnie, że zgromadzone fundusze właśnie się wyczerpały. Słynny żeglarz nie wie, co teraz będzie z ukochaną...

krzysztof baranowski z żoną
26.05.2023 10:20 Krzysztof Baranowski wyruszy w rejs. Jego żona, Bogumiła Wander, pozostanie pod opieką specjalistów

Krzysztof Baranowski w lipcu tego roku wyruszy po raz trzeci już w samotny rejs dookoła świata. Podróżnik zdecydował się na tę wyprawę, bowiem stan zdrowia jego żony Bogumiły Wander jest stabilny. Kobieta przebywa w specjalnym ośrodku. Baranowski otwarcie przyznaje, że nie robi to dla jego żony różnicy, czy jest w kraju, czy nie.

Krzysztof Baranowski, Bogumiła Wander
30.04.2023 13:57 Mąż Bogumiły Wander pilnie zaapelował o wsparcie. Nie ma czasu do stracenia

Mąż Bogumiły Wander, Krzysztof Baranowski, zorganizował zbiórkę. Powód jest prosty i właściwie ten, co zawsze. Po raz kolejny marynarz chce ruszyć w podróż dookoła świata. Dokładnie zaprezentował swoje plany. Co z jego żoną?

None
22.02.2023 17:11 Mąż Bogumiły Wander ucierpiał w wypadku. Sprawca nie udzielił mu pomocy

Mąż Bogumiły Wander miał wypadek na stoku narciarskim. Młody mężczyzna wjechał w niego i oddalił się z miejsca zdarzenia. Senior opowiedział, jak się obecnie czuje.

krzysztof chamiec
11.10.2022 15:54 Krzysztof Chamiec prowadził szalone życie. Często zmieniał żony, uwielbiał alkohol i niszczył małżeństwa

Krzysztof Chamiec prowadził szalone życie, które upłynęło pod znakiem miłosnych podbojów. O jego rozlicznych romansach krążyły legendy. Zdradzał żony, rozbijał małżeństwa i płodził dzieci. O jego względy zabiegały najpiękniejsze aktorki. Zapraszamy na arcyciekawą historię krętych ścieżek łamacza serc, którego temperament ujarzmił się dopiero po latach.

bogumiła wander krzysztof baranowski
06.10.2022 21:07 Mąż Bogumiły Wander przekazał najnowsze informacje o jej stanie zdrowia. "Trzeba czekać"

Bogumiła Wander od jakiegoś czasu cierpi na okrutną chorobę. Jej mąż, Krzysztof Baranowski, znów poinformował media o jej aktualnym stanie zdrowia. Niestety, nie miał dobrych wieści. Diagnozy lekarzy nie są jednoznaczne, a jedynym wyjściem jest cierpliwość. Tej słynnemu żeglarzowi nie brakuje. Czyni wszystko, by nie zabrakło mu również środków na leczenie 78-latki.

Krzysztof Baranowski
19.08.2022 17:16 Bogumiła Wander nie wróci już do domu. Krzysztof Baranowski nie pozostawia żadnych wątpliwości

Krzysztof Baranowski powrócił do swojej największej pasji - żeglarstwa. Wracając z morza za każdym razem odwiedza swoją żonę, Bogumiłę Wander. Ma jednak świadomość, że już nigdy nie wrócą do wspólnego domu. W przekonaniu Krzysztofa Baranowskiego jedyną możliwością powrotu Bogumiły Wander do domu jest wynalezieni leku na jej chorobę. To, niestety, na ten moment nie wydaje się być możliwe. Krzysztof Baranowski wypływa w morze Krzysztof Baranowski, uhonorowany wieloma prestiżowymi tytułami żeglarz, od kilku lat zmaga się z osobistym dramatem. Jego ukochana małżonka, Bogumiła Wander, cierpi na chorobę Alzheimera. Legenda Telewizji Polskiej, która zachwycała widzów od lat 60. aż do początku XXI w. wyszła za swojego męża w 2005 r. Niestety, zaledwie 15 lat później poinformowano o jej ciężkim schorzeniu. Gwiazda musiała trafić do specjalistycznego ośrodka, ponieważ nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. Krzysztof Baranowski przeprowadził się z willi małżeństwa do małego mieszkanka i niemal każdego dnia odwiedzał swoją ukochaną. Teraz mężczyzna postanowił powrócić do swojej największej życiowej pasji - żeglarstwa. W rozmowie z "Faktem" poinformował, że mimo wszystko, po każdym powrocie z morza przychodzi do swojej żony. Brak nadziei na powrót - Znów zostałem kapitanem Pogorii. Nowy armator tego pięknego żaglowca przypomniał sobie, że kiedyś budowałem ten jacht i nim dowodziłem, i zaproponował mi współpracę - cieszył się Krzysztof Baranowski. Spotkania z żoną są jednak dalekie od tego, jak wyobrażałby sobie je żeglarz. Bogumiła Wander żyje w swojej własnej rzeczywistości, do której jej mąż nie ma żadnego dostępu. - Rozmawiamy sobie, każdy na swój temat, bo ona żyje w swoim świecie. Nie sądzę nawet, żeby odnotowywała, że jestem obok tak często [...] Rozmawiamy więc sobie, przynoszę jej wafelki, które bardzo lubi i wtedy mówi, że to jest pyszne - opowiadał Krzysztof Baranowski w rozmowie z "Faktem". Sportowiec podkreśla, że mieszkanie wciąż czeka na powrót jego żony, ale wie, że nie ma szans na to, by do tego doszło. Dopóki nie pojawi się lek na Alzheimera, kobieta wymaga całodobowej intensywnej opieki. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Kalczyńska w Sopocie wyglądała jak gwiazda Hollywood. Suknia robiła wrażenie, uwagę zwracało coś jeszczeTop Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowniPiotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierciŹródło: fakt.pl

krzysztof baranowski bogumiła wander
21.05.2022 20:14 Plany Krzysztofa Baranowskiego legły w gruzach. Mąż Bogumiły Wander nie spodziewał się takiego końca

Krzysztof Baranowski jest słynnym żeglarzem i mężem Bogumiły Wander. Niegdyś zdarzyło mu się przepłynąć samotnie Atlantyk. Mężczyzna planował zrobić to kolejny raz, ale jego plany zostały pokrzyżowane. Bogumiła Wander czuje się coraz gorzej. Baranowski wyznał, że ukochana małżonka ma duże problemy z komunikacją. Tym bardziej smutne dla żeglarza jest to, że musiał przebywać z daleka od niej przez tak wiele miesięcy, by przygotować się do rejsu.

wander
12.05.2022 09:36 Mąż Bogumiły Wander nie ukrywa, że stan b. gwiazdy TVP jest bardzo zły. "Mogę się tylko rozpłakać"

Fani martwią się o stan zdrowia Bogumiły Wander, która od kilku lat cierpi na alzheimera. Niedawno mąż słynnej spikerki i prezenterki Telewizji Polskiej wyjawił, że jej stan znacznie się pogorszył. Krzysztof Baranowski nie ukrywa, że jest bardzo źle.Informacje o chorobie Bogumiły Wander obiegły media już kilka lat temu. Niestety, stan byłej gwiazdy TVP stale się pogarsza. Krzysztof Baranowski opowiedział o chorobie swojej ukochanej żony w rozmowie z magazynem "Viva!".

Bogumiła Wander
05.05.2022 09:48 Mąż Bogumiły Wander w bolesnych słowach o swojej relacji z żoną: "Nie ma mnie już w jej życiu"

Bogumiła Wander zmaga się z chorobą alzheimera i od kilku lat przebywa w ośrodku opieki. Jej mąż Krzysztof Baranowski, wyznał w najnowszym wywiadzie, jak wyglądają obecnie jego relacje z ukochaną. Podczas wyjątkowo szczerej rozmowy padły bardzo bolesne słowa. Dziennikarz ma świadomość, że nigdy nie będzie już w stanie zrozumieć swojej żony. Choroba Bogumiły Wander Bogumiła Wander to niewątpliwie legenda Telewizji Polskiej. Swoją karierę w państwowym medium dziennikarka i prezenterka rozpoczęła już w 1965 r. i z przerwami kontynuowała ją aż do 2003 r. Przez ten czas widzowie pokochali ją z całego serca, a codzienna obecność w ich domach sprawiła, że Bogumiłę Wander traktowano niemal jak członka rodziny. Nic dziwnego, że po zakończeniu jej kariery, wciąż mówi się o niej w mediach. W 2005 r. gwiazda wyszła za znanego żeglarza i dziennikarza Krzysztofa Baranowskiego. Oboje często uświetniali swoją obecnością branżowe imprezy. Niestety, w 2020 r. ogłoszono bardzo przykre informacje. Bogumiła Wander zapadła na chorobę alzheimera. W związku z tym, że wymagała stałej i fachowej opieki, zadecydowano o przeniesieniu jej do podwarszawskiego domu opieki. Mąż stale odwiedza swoją ukochaną, niestety kontakt z nią jest bardzo utrudniony. "Inny świat"Jak wyznał w wywiadzie z "Vivą", cytowanym przez WP Krzysztof Baranowski, nie ma już linii porozumienia między nim a jego żoną. Prezenterka ma mówić językiem, "który trudno zrozumieć". - Fizycznie się trzyma, ale psychicznie przebywa w innym świecie. I na szczęście nie zdaje sobie z tego sprawy, w jakim - wyjawił mężczyzna. Baranowski twierdzi, że w związku z tym, że ciężki stan jego żony utrzymuje się już od kilku lat, zdążył pogodzić się z tego rodzaju relacjami z ukochaną. Ma świadomość, że wszystko, co może dla niej zrobić, to po prostu trwać przy niej. - Nie ma mniej już w jej życiu, choć może zostałem we wspomnieniach - powiedział. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Ile trzeba zapłacić za obiad lub deser u Karola Okrasy? Znamy ceny w jego restauracjiMaryla Rodowicz odwołała koncert. "Pierwszy raz miałam taki problem"Matura matematyka 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań maturalnychŹródło: wp.pl

Bogumiła Wander
12.04.2022 09:52 Mąż Bogumiły Wander opowiedział o stanie swojej żony: "Jest to życie jakby w zupełnie innym świecie"

Legendarna prezenterka Telewizji Polskiej Bogumiła Wander przebywa w domu opieki. Jej mąż Krzysztof Baranowski przekazał najnowsze informacje na temat jej zdrowia. Wieści nie są optymistyczne. 78-letnia gwiazda zmaga się z chorobą Alzheimera. Choć jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, dziennikarka potrzebuje stałej opieki. Trudna sytuacja Bogumiły Wander Bogumiła Wander to bezapelacyjnie jedna z największych legend Telewizji Polskiej. Z państwowym medium związała się już w 1965 r. i z przerwami pracowała w nim aż do 2003 r. Dwa lata później poślubiła znanego dziennikarza i żeglarza Krzysztofa Baranowskiego. Choć po odejściu z TVP pojawiała się w mediach i na branżowych bankietach, w pewnym momencie przestała być obecna w życiu publicznym. W 2020 r. media dowiedziały się, że Bogumiła Wander cierpi na chorobę Alzheimera. W związku z trudną sytuacją zdrowotną i utrudnieniami w codziennym funkcjonowaniu, zdecydowano się na umieszczenie dziennikarki w ośrodku opieki. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" jej mąż wyznał w jakim stanie znajduje się obecnie popularna dziennikarka. Informacje przekazane przez Baranowskiego nie napawają optymizmem. Życie w "innym świecie"- Rozmawiamy, ale trudno jest się z nią porozumieć - wyznał Krzysztof Baranowski zapytany o sytuację zdrowotną swojej żony. Mężczyzna docenia każdą chwilę, którą może spędzić u boku ukochanej, choć podkreśla, że okoliczności są wyjątkowo ciężkie, a kontakt zdecydowanie utrudniony od czasu, gdy choroba zaczęła postępować. - Na tę chorobę nie ma lekarstwa, więc trzeba brać, co życie daje i cieszyć się, że póki co stan żony jest dobry. I że nie ma zagrożenia życia. Tyle że jest to życie jakby zupełnie w innym świecie - powiedział mąż dziennikarki "Przeglądowi Sportowemu". Na początku roku Krzysztof Baranowski gościł w "Dzień dobry TVN". W programie opowiedział, że z powodu konieczności opłacenia opieki nad swoją żoną, zdecydował się sprzedać swoją willę i przenieść się do małego mieszkania. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Małgorzata Tomaszewska o rozstaniu Cichopek i Hakiela: "Nie miała innego wyjścia"Jedna pensja miesięczna może nie wystarczyć. Ceny na Wielkanoc 2022 u Magdy Gessler przyprawiają o zawrót głowy"Totalne remonty Szelągowskiej" wyremontują mieszkanie Marcina "Borkosia" BorkowskiegoŹródło: plotek.pl

Bogumiła Wander
16.01.2022 18:52 Mąż Bogumiły Wander zdecydował się na sprzedaż swojej willi. Wszystko w trosce o zdrowie żony

Kunsztowny i okazały budynek musiał pójść pod młotek. Krzysztof Baranowski nie wahał się, gdy stawką było zdrowie jego ukochanej żony. Krzysztof Baranowski ujawnił w "Dzień dobry TVN", że sprzedał swoją willę, by mieć fundusze na ratowanie zdrowia Bogumiły Wander. Prezenterka zmagająca się z Alzheimerem przebywa obecnie w ośrodku opiekuńczym.

EN 00234473 0051
14.01.2022 15:47 84-letni mąż Bogumiły Wander wypłynie w samotny rejs po oceanie. Zrobi to dla chorej żony

84-letni mąż Bogumiły Wander chce oddać swojej żonie wyjątkowy hołd. Krzysztof Baranowski postanowił wyruszyć w samotny rejs po Oceanie Atlantyckim, a swoja podróż chce zadedykować chorej ukochanej. Żeglarz przyznał jednak w rozmowie z mediami, że obawia się tej wyprawy.Legendarna spikerka Telewizji Polskiej od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, a jej stan w ostatnim czasie znacznie się pogorszył. Bogumiła Wander cierpi na chorobę Alzheimera i od jakiegoś czasu nie rozpoznaje swoich bliskich, a nawet ukochanego męża.

wander
12.01.2022 17:19 Mąż Bogumiły Wander opiekuje się chorą żoną. Pomaga mu przyjaciółka

Jakiś czas temu media obiegły niepokojące informacje o stanie zdrowia Bogumiły Wander. Legendarna prezenterka telewizyjna od lat zmaga się z chorobą Alzheimera i od jakiegoś czasu mieszka w specjalistycznym ośrodku pod Warszawą. O gwiazdę dba jej mąż, Krzysztof Baranowski. Niedawno pojawiły się jednak doniesienia, że w opiece nad chorą żoną pomaga mu inna kobieta.Bogumiła Wander zamieszkała na stałe w ośrodku w Konstancinie, gdzie regularnie odwiedzą ją mąż. Słynna spikerka Telewizji Polskiej jest jednak w kiepskim stanie i ma coraz poważniejsze kłopoty ze zdrowiem. Nie poznaje swoich bliskich i nie pamięta, kim jest.Krzysztof Baranowski stara się opiekować żoną jak może, jednak sam jest już w podeszłym wieku. W tym roku żeglarz skończył 83-lata i choć wciąż jest w świetnej formie fizycznej, patrzenie na cierpienie ukochanej żony było dla niego ogromnym obciążeniem.