Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Gwiazda pokazała okazały pierścionek
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 27.05.2023 22:50

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Gwiazda pokazała okazały pierścionek

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Instagram @kevinmglej

Roksana Węgiel zaręczyła się ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Wokalistka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie pierścionka. Fani zasypali ją gratulacjami.

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel w styczniu potwierdziła swój związek ze starszym o osiem lat producentem muzycznym Kevinem Mglejem. Nastolatka od początku dzieliła się swoim uczuciem, publikując zdjęcia z ukochanym i rozpływając się nad nim w wywiadach. W jednym z nich zdradziła, że między jej rodzicami jest taka sama różnica wieku.

- Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie pierścionka

Roksana Węgiel pochwaliła się dziś fanom zaręczynami z Kevinem Mglejem. Jak się okazuje, ukochany oświadczył się jej już kilka miesięcy temu. 

- Kilka miesięcy temu powiedziałam „TAK”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś – czytamy na Instagramie Roxie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są zaręczeni. Posypały się gratulacje

Piosenkarka pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego oraz kadr, na którym całuje się ze swoim narzeczonym. Na parę błyskawicznie spłynęła fala gratulacji od fanów.

- Gratulacje!; - Samych cudowności dla was !! Niech życie pisze same pogodne scenariusze; - Cudowni jesteście! To się nazywa prawdziwa miłość! Powodzenia dla Was kochana! - czytamy pod postem.