Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Para młoda została aresztowana podczas własnego wesela. Wszystko przez sukienkę
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.05.2022 20:51

Para młoda została aresztowana podczas własnego wesela. Wszystko przez sukienkę

ślub sukienka policja
Pixabay/Pexels

Policja nagle weszła na wesele i aresztowała państwa młodych - taka historia wydarzyła się tuż po ślubie Chelsea i Adama. Wszystko za sprawą byłej żony Adama, Mary i jej koleżanki. Okazało się, że powodem niezapowiedzianej wizyty policji była sukienka.

Niezwykłą ślubną historię na portalu Reddit opowiedziała kobieta, która wcześniej pracowała z Adamem i Mary i w pewien sposób stała się centralną postacią całego zamieszania. Gdyby nie ona, do sytuacji w ogóle mogłoby nie dojść.

Para młoda została aresztowana na własnym weselu

Mary i Adam byli parą, która znała się z pracy. Wzięli ślub, a potem w burzliwych okolicznościach rozstali się. Adam niedługo później znalazł nową miłość, Chelsea. Postanowił ją poślubić, ale nie wiedział jeszcze, że podczas własnego wesela zostanie zabrany na komisariat policji.

Podczas ich wesela na salę wparowała policja, która aresztowała młodą parę. Okazało się, że Chelsea miała na sobie kradzioną sukienkę. O sprawie doniosła służbom użytkowniczka Reddita opisująca swoje przeżycie.

Podczas ślubu zauważyła ona, że suknia wydaje jej się dziwnie znajoma. Zdawało się, że wcześniej widziała ją już na ślubie Mary. Wysłała byłej żonie Adama zdjęcia ze ślubu i zapytała, czy przypadkiem "ta suknia nie wygląda znajomo".

Niedługo po rozwodzie suknia ślubna Mary i dodatki, które były również jej pamiątkami rodzinnymi, zniknęły i kobieta nie wiedziała, gdzie się podziały. Kiedy tylko dowiedziała się o sprawie, zadzwoniła na policję.

Funkcjonariusze wkroczyli na wesele i zażądali od panny młodej zdjęcia jej sukni ślubnej. Kiedy ta odmówiła, między policjantami a parą młodą doszło do awantury, w wyniku której Adam i Chelsea znaleźli się na komisariacie.

Z pewnością nie tak chcieli pamiętać swój ślub, który potoczył się wyjątkowo niefortunnie. W tym wypadku kara za złe czyny dotknęła oboje małżonków.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Ślub