Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Na Wspólnej". Znana aktorka została uśmiercona, fani są niezadowoleni. Jest reakcja produkcji
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.09.2023 09:36

"Na Wspólnej". Znana aktorka została uśmiercona, fani są niezadowoleni. Jest reakcja produkcji

Katarzyna Wajda
kadr serialu "Na Wspólnej" prod. TVN

Fani serialu “Na Wspólnej” są zrozpaczeni, a ich emocje zdecydowanie zostały wystawione na próbę. Wszystko za sprawą zaskakującej decyzji, jaką było uśmiercenie jednej z lubianych postaci. Jest oficjalne oświadczenie aktorki, produkcja również w tej sprawie zabrała głos. Co stało za tą niespodziewaną decyzją?

Z "Na Wspólnej" znika jedna z postaci. Została uśmiercona

19 września został wyemitowany w TVN-ie ostatni odcinek z udziałem Katarzyny Wajdy, która wcielała się do tej pory w postać Anny Kolendy. Grana od 2017 roku przez aktorkę bohaterka niespodziewanie umarła przy porodzie swojej pierwszej córki, która była owocem romansu z serialowym Kamilem Hofferem. 

Postać Anny Kolendy budziła wśród widzów skrajne emocje, mimo to bardzo lubili oglądać jej przygody i byli zachwyceni przemianą, jaką przeszła przez ostatnie lata. Internauci twierdzą, że Katarzyna Wajda jest znakomitą aktorką, która idealnie wcielić się w swoją postać, stąd też ich żal, że to był już ostatni odcinek z jej udziałem.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Katarzyna Wajda odeszła z serialu "Na Wspólnej" Co za tym stało?

Na oficjalnym koncie Katarzyny Wajdy znajdującym się na Facebooku, zostało zamieszczone oświadczenie, w którym aktorka poinformowała swoich fanów, że po kilku latach spędzonych na planie “Na Wspólnej”, odchodzi z serialu. Przy okazji podziękowała swoim fanom.

- Ze smutkiem, ale niestety rozstaję się z postacią Anny Kolendy. Była to bardzo trudna decyzja, ale mam nadzieję, że czas przyniesie nowe wyzwania. Dziękuję za te wszystkie lata wzlotów i upadków, łez i śmiechu, upartej, ale oddanej Pani Dyrektor. Dziękuję Wam drodzy widzowie, za wsparcie, miłe komentarze i wierne śledzenie losów naszych bohaterów - napisała aktorka.

Fani Katarzyny Wajdy zdecydowanie nie są zadowoleni z tej decyzji. Przez kilka ostatnich lat ewidentnie zżyli się z postacią, w którą się wcielała. W komentarzach pod oświadczeniem zostawili dla artystki kilka miłych słów, jednocześnie żałując, że nie zobaczą jej już w roli Anny Kolendy.

“Dziękuję pani Kasiu za te wszystkie lata, do zobaczenia w innych produkcjach”, “Szkoda wielka. Super gra aktorska. Powodzenia”, “Również żałuję, że rola Kolendy się kończy. Wszyscy bekowicze [grupa na Facebooku - przyp. red.] są w żałobie. Szanujemy decyzję i życzymy powodzenia w karierze, pani Kasiu" - możemy przeczytać.

Katarzyna Wajda odchodzi z "Na Wspólnej". Jest oświadczenie produkcji

Głos w tej sprawie zabrała także produkcja. Na oficjalnym koncie serialu, które znajduje się na Facebooku, zostało zamieszczone oświadczenie. To właśnie z niego możemy dowiedzieć się, że uśmiercenie postaci Anny Kolendy było poniekąd decyzją samej Katarzyny Wajdy, która postanowiła się odejść z obsady “Na Wspólnej”. Produkcja przy okazji podziękowała aktorce za lata wspólnej pracy.

- Kasiu, bardzo Ci dziękujemy za Wspólnie spędzony czas na planie i poza nim. Będziemy za Tobą tęsknić. Jest nam smutno, ale szanujemy Twoją decyzję o odejściu z serialu. Rozumiemy, że w życiu przychodzą momenty, kiedy trzeba wybrać to, co dla nas najlepsze. Niezmiennie jesteśmy fanami Twojego talentu i z wielką radością będziemy obserwować Twoje kolejne sukcesy zawodowe - możemy przeczytać.

Tagi: Na Wspólnej