Rozrywka.Goniec.pl

Zenek Martyniuk, Melanie C fot. KAPiF, Instagram @melaniecmusic

Melanie C nie była główną gwiazdą Koncertu Marzeń. TVP ujawni artystę większego formatu?

27 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Organizacja tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką budzi sporo emocji. Początkowo główną gwiazdą wydarzenia miała być Melanie C, która ostatecznie zrezygnowała z występu. Okazuje się, że na zakopiańskiej scenie pojawi się zagraniczny artysta większego formatu.

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze TVP

Sylwester organizowany przez Telewizję Polską to ostatnio temat numer jeden w polskich mediach. Wszystko za sprawą zamieszania wokół specjalnego gościa z zagranicy, który ma zaszczycić wydarzenie swoją obecnością.

Początkowo stacja ogłosiła, że na scenie w Zakopanem ma wystąpić angielska wokalistka związana niegdyś z grupą Spicegirls, Melanie C. Wkrótce okazało się jednak, że była Spicetka zmieniła zdanie i nie pojawi się na imprezie TVP. W oświadczeniu na Instagramie poinformowała fanów, że współpraca ze stacją nie jest zgodna z jej poglądami .

- W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok - napisała Mel C na Instagramie.

Sytuację skomentowała Telewizja Polska , która wydała w tej sprawie własny komunikat. W oświadczeniu czytamy, że decyzja artystki została podjęta "pod naciskiem internetowych komentarzy".

- Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką", która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś – pod naciskiem internetowych komentarzy – niespodziewanie zrezygnowała z występu – czytamy. – Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 – dodał polski nadawca.

TVP wkrótce ogłosi głównego artystę Sylwestra Marzeń

Wszystko wskazuje na to, że to nie Melanie C miała być największą gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń. We wtorek w mediach pojawiły się informacje na temat kolejnej zagranicznej gwiazdy, która wystąpi na scenie w Zakopanem.

W rozmowie z Onetem wiceburmistrz Zakopanego, Agnieszka Nowak-Gąsienica zdradziła, że była zaskoczona decyzją brytyjskiej gwiazdy i wyraziła ubolewanie, że ta nie pojawi się na wydarzeniu. Jednocześnie zapewniła, że mimo wszystko na koncercie TVP nie zabraknie atrakcji.

- Z prezesem TVP czy dyrektor artystyczną koncertu jeszcze na ten temat nie rozmawialiśmy. Oczywiście szkoda, że była członkini Spice Girls u nas nie zaśpiewa, ale jestem przekonana, że koncert nie straci na tym pod względem atrakcyjności - mówiła wiceburmistrz Zakopanego w rozmowie z Onetem.

Agnieszka Nowak-Gąsienica dodała również, że to nie Melanie C miała być największą gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką. Do Zakopanego ma bowiem przybyć artysta o dużo większej rozpoznawalności na świecie. Telewizja Polska ma niebawem ujawnić, kto będzie główną atrakcją imprezy.

- To oczywiście duże nazwisko, ale wokalistka miała być na drugim/trzecim miejscu, jeśli chodzi o ranking gwiazd sylwestra w Zakopanem. Myślę, że za kilkadziesiąt godzin TVP ogłosi, kto będzie tą główną gwiazdą, która zaśpiewa pod Giewontem. To będzie ktoś o naprawdę dużym nazwisku - stwierdziła Nowak-Gąsienica.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Onet

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]